Середа, 26.01.2022, 11:48
КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Фін. документи та закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Отримання правової
безоплатної допомоги -
Єдиний контакт-центр
0 800 213 103


Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18

Корисні посилання


















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

Засідання журі І (територіального) етапу обласних конкурсів юних художників, літераторів та композиторів «Собори наших душ»

4 та 5 січня 2022 року в приміщенні КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія» КМР відбулося засідання журі І (територіального) етапу обласних конкурсів юних художників, літераторів та композиторів «Собори наших душ», присвячених 90-річниці утворення Дніпропетровської області.

В конкурсі юних літераторів на розсуд журі було представлено  109 робіт (збірок) від  74 авторів із 33 закладів освіти міста. В розрізі районів:

Довгинцівській район: КЗШ №65 (1), КНВК №81 (6), №128 (1);

Інгулецький район: КГ №82 (1), №92 (2), КЗШ №59(1), №102 (3),  №114 (1);

Металургійний: КГ №56 (1),  №95 (1);

Покровський: КГ №36 (2),  №121 (2), КЗШ №52 (1),  №86 (1), №93 (3);

Саксаганський: КГ №91 (3), КЗШ № 31 (1), №41 (1), №113 (2), №120 (1), КСШ №74 (2), №118 (1), КНВК №35 «Імпульс» (2);

Тернівський: КГ №76 (1), КЗШ №37 (2), №42 (3), № 116 (5), ЦДЮТ «Терноцвіт» (7);

Центрально-Міський: КЗШ №1 (2), №123 (6), ПДЮТ (3), ЦХЕДЮТ «Орфей» (2).

У конкурсі юних художників журі розглянуло 106 робіт (серії) від 103 авторів із 32 закладів освіти з усіх районів міста. В розрізі районів:

Довгинцівській район: КПГ (3), КГ №84 (1), №89 (2), КЗШ №90 (1), № 108 (4),№130 (2), №129 «Глас» (2), ЦДЮТ «Дружба» (1), ЦДЮТ «Гармонія» (3);

Інгулецький район: КПНЗ «Мрія» (1).

Металургійний: КГ №95 (1), КЗШ №15 (20, ЦНТТУМ (2), ЦДЮТ (4);

Покровський: КГ №4 (1),  №33 (1), КЗШ №125 (1),  КОЛІ (7), ЦДЮТ «Дивосвіт» (6), МПДЮТ «Горицвіт» (7);

Саксаганський: ЦДЮТ «Сонях»  (9);

Тернівський: КЗШ №37 (2), №110 (1), ЗНЗ –ТЛ (1),  ЦДЮТ «Терноцвіт» (2);

Центрально-Міський: КГ №2  (1), КЗШ №1 (2), №22 (2), №28 (1), №123 (1), ЦПО «Зміна» (1), ПДЮТ (11), ЦХЕДЮТ «Орфей» (2).

На підставі оціночних протоколів та рішень журі переможцями конкурсів стали 37 юних літераторів, 44 юних художника та 1 юний композитор (списки переможців в усіх вікових категоріях та номінаціях додаються). Їх творчі доробки будуть надіслані до 11 січня 2022 в КПНЗ «ДЮК «Веснянка» ДОР для участі в заключному етапі вищезазначених конкурсів.

І перша вікова категорія (7-9 років)

                               номінація «Живопис»:

Єрифа Василина, КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР;

Бурніс Вікторія , ЦХДЮ «Орфей» КМР;

Білко Мілана, КПНЗ «ПДЮТ Центрально Міського району» КМР;

Шмалько Анастісія , КГ№89;

                           номінація «Графіка»:

 Полонська Дар’я, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Хом Давид, КПНЗ «ПДЮТ Центрально Міського району» КМР;

ІІ друга вікова категорія (10-12 років)

                         номінація «Змішана техніка»:

Мантуленко Ольга, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Чепела Аліна , КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР;

Тримурич Софія, КЗШ №15;

                   номінація «Графіка»:

Раковенко Варвара, Неговора Маргарита, Хоменко Дарія, Буханець Роман, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Бондурівська Варвара, КПГ;

Науменко Єва, КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР;

                  номінація «Компьютерна графіка»:

Шокало Уляна, КЗШ №110;

                  номінація «Живопис»:

Антоненко Дарина, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Гостєв Боглан, КГ№89;

Заболотний Іван, КЗШ №90;

Грамотна Ганна, КПНЗ «ПДЮТ «Центрально-Міського району» КМР;

Дроботюк Еріка, КПНЗ «ПДЮТ «Центрально-Міського району» КМР;

Шалигін Роман, КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР;

Єрашкова Валерія, КЗШ №125;

Гуменюк Вікторія, КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР;

                 номінація «Нетрадиційний живопис»:

Серебрякова Вікторія, КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР;

Хорушко Анна (серія робіт), КЗШ №28;

ІІІ четверта вікова категорія (16-18 років)

                  номінація «Графіка»:

 Омельченко Олеся, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Маліца Анатолій, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Філоненко Дар’я, КПГ;

Чабаненко Маргарита , КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР;

Сулима Дарина, КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР;

                номінація «Живопис»:

Мігуріна Вероніка, КПНЗ «ПДЮТ «Центрально-Міського району» КМР;

Буханець Богдан, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Цепур Єлизавета, КОЛІ;

Носовська Анастасія, КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР;

Злідніченко Яна, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Фільєва Поліна, КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР;

               номінація «Нетрадиційний живопис»:

Філатова Анастасія, КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР;

              номінація «Змішана техніка»:

Шевченко Марія, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

ІV четверта вікова категорія (16-18 років)

                номінація «Графіка»:

Бабова Вероніка, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Васькіна Аліна, КОЛІ;

Стороженко Анжеліка, КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району» КМР;

Шаповалов Ярослав, КОЛІ;

Штаюра Софія, КГ№95;

               номінація «Живопис»:

Хассо Роза, КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Маляр Дмитро, КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР;

Бібленко Данило, КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР;

 

Переможці (література)

Перша вікова категорія (7 - 9 років)

                   номінація «Поезія»

1. Солонська Аріна, учениця 2-а кл. КГ №92

2. Федоренко Роман, учень 4-а кл. КЗШ №1

3. Козубович Вікторія, учениця 3-а кл. КЗШ №123

4. Слюсаренко Тимур, учень 3-а кл. КЗШ №123

5. Єрмачков Нікіта, учень 4-в кл. КЗШ №123

6. Велика Маргарита, учениця 4-в кл. КЗШ № 123

7. Дорош Микита, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР

             номінація «Проза»

8. Осадча Світлана, учениця 2-а кл. КЗШ №52

              номінація «Казка»

9. Сокур Аріна, учениця 2-а кл. КЗШ №42

10. Дорош Микита, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР

Друга вікова категорія (10 - 12 років)

                     номінація «Поезія»

1. Стадніченко Максим, учень 7-а кл. КГ №92

2. Юшманова Дарія, учениця 6-а кл. КЗШ №126

3. Ніцук Роман, учень 6-а кл. КЗШ №116

                номінація «Проза»

4. Шегушев Максим, учень 5-в кл. КНВК №81

5. Бабенко Кристина, учениця 5-а кл. КГ №121

6. Капітонова Світлана, учениця 7-в кл. КЗШ №126

                     номінація «Казка»

7. Заїка Ганна, учениця 5-а кл. КНВК №81

8. Литвин Едуард, учень 6-а кл. КЗШ №116

9. Коршенко Іван, вихованець КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР.

 Третя вікова категорія (13 - 15 років)

                       номінація «Поезія»

1. Чернік Ангеліна, учениця 9-в кл. КГ №91

2. Солоділова Катерина, учениця 9 кл. КЗШ №31

3. Козаченко Дмитро, учень 10-д кл. КГ №95

4. Войт Софія, учениця 9-б кл. КНВК №81

                   номінація «Проза»

5. Малютіна Софія, учениця 7-б кл. КНВК №81

6. Патреченко Денис, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР

                 номінація «Казка»

7. Кузьменко Софія, учениця 7-б кл. КНВК №35 «Імпульс»

8. Феркалек Роман, учень 9-а кл. КГ №36

9. Валконська Софія, учениця 8-а кл. КСШ №74

Четверта вікова категорія (16 - 18 років)

                       номінація «Поезія»

1. Алмаз Софія, учениця 11-а кл. КНВК №81

2. Папіян Віра, вихованка л/г «Фенікс» КПНЗ «ЦХЕТДЮ «Орфей» КМР

3. Горбатков Назар, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР

                  номінація «Проза»

4. Бондаренко Юлія, учениця 11-б кл. КЗШ №126

5. Данієлян Ангін, 11-б кл. КЗШ №118

6. Олійник Олександра, учениця 11-а кл. КЗШ №41

7. Грицай Лев, вихованець КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР.

8. Бусел Марія, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР

              номінація «Казка»

9. Караван Ірина, учениця 10-г кл. КНВК №81

 

Переможець конкурсу юних композиторів

четверта вікова категорія (16-18 років)

                      номінація «Камерно-інструментальна музика»:

Ривкін Андрій, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай» КМР.

Категорія: Виховна робота | Додав: imetodcentr (05.01.2022)
Переглядів: 106 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Методичні заходи 2020-2021

Вивчаємо правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
© 2011-2022  Сайт комунального закладу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2022