Понеділок, 18.10.2021, 05:28
КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Фін. документи та закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Отримання правової
безоплатної допомоги -
Єдиний контакт-центр
0 800 213 103


Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18

Корисні посилання


















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

XXV міські змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

07 жовтня 2020 року на території Широківського лісового масиву Інгулецького району відбулися XXV міські змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

У заході брали участь 10 команд закладів освіти з 6 районів міста (4 команди закладів загальної середньої освіти та 6 команд закладів позашкільної освіти): Інгулецький район – КПНЗ «ЦТКЕУМ «Інгулецького району» КМР; Металургійний район – КГ №№56, 95; Покровський район – КПНЗ «ЦТКЕУМ «Фортуна» КМР; Саксаганський район – КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР (2 команди); Тернівський район – КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР; Центрально-Міський район – КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР, КЗШ №123, КГ №29. Всього 130 учасників.

Спортсмени змагались у різних вікових групах. Дистанції долалися за вибором. Переможці визначалися у кожній віковій групі (окремо хлопчики та дівчатка). Результат команди визначався сумою балів членів команди, незалежно від віку та статті. Командний залік проводився окремо для закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти.

Переможцями стали:

У загальному командному заліку:

серед закладів загальної середньої освіти:

І місце – команда КГ №95 (тренер І.Дружков).

ІІ місце – команда КГ №56 (тренер А.Кравчук).

ІІІ місце – команда КЗШ №123 (тренер А.Янієва-Тарасова).

серед закладів позашкільної освіти:

І місце – команда КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР (тренер С.Чернявський).

ІІ місце – команда КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР Саксаганського району-1 (тренер С.Покусай).

ІІІ місце – команда КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР Центрально-Міського району (тренери Н.Вєнікова та О.Яковенко).

У особистому заліку:

вікова група Ж-10:

І місце – Корінь Марія, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР Саксаганського району-1.

ІІ місце – Тачинська Марія, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР Саксаганського району-1.

ІІІ місце – Патохіна Діана, учениця КГ №95.

вікова група Ч-10:

І місце – Фартушний Дмитро, учень КГ №95.

ІІ місце – Вєніков Павло, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР Центрально-Міського району.

ІІ місце – Правєдніков Єлісєй, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР Саксаганського району -2.

вікова група Ж-12:

І місце – Батаєва Марія, вихованка гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР Саксаганського району-2.

ІІ місце – Крицька Анастасія, вихованка гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР Саксаганського району-2.

ІІІ місце – Пакоман Валерія, учениця КГ №29.

вікова група Ч-12:

І місце – Петрик Кирило, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІ місце – Бебік Денис, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР Саксаганського району-2.

ІІІ місце – Куліченко Аристарх, учень КГ №56.

вікова група Ж-14:

І місце – Петрик Вікторія, вихованка гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІ місце – Федько Єва, вихованка гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР Саксаганського району-1.

ІІІ місце – Педь Аліна, вихованка гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР Саксаганського району-1.

вікова група Ч-14:

І місце – Зима Артем, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІ місце – Камінський Михайло, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІІ місце – Хорьков Владислав, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

вікова група Ж-16:

І місце – Алєксєєва Дарина, вихованка гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІ місце – Кунгурова Анастасія, вихованка гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІІ місце – Волочай Марія, учениця КЗШ №123.

вікова група Ч-16:

І місце – Лідзер Кирило, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІ місце – Доманський Денис, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІІ місце – Красуля Ілля, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

вікова група Ж-18:

І місце – Устименко Ольга, вихованка гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Фортуна» КМР Покровського району.

ІІ місце – Адамчук Анна, вихованка гуртка КПНЗ ЦТКЕУМ «Фортуна» КМР Покровського району.

ІІІ місце – Гузей Юлія, вихованка гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіана» КМР Тернівського району.

вікова група Ч-18:

І місце – Кущенко Володимир, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР.

ІІ місце – Тігнян Іван, учень КГ №95.

ІІІ місце – Псюк Давид, учень КГ №56.

Категорія: Виховна робота | Додав: imetodcentr (11.10.2021)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Методичні заходи 2020-2021

Вивчаємо правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2021  Сайт комунального закладу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2021