Вівторок, 17.10.2017, 16:16
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

Вітаємо переможців обласного заочного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання

На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 22.01.2016 № 46/0/212-16 «Про організацію та проведення обласного заочного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання» у січні-лютому 2016 року Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді проведено обласний заочний конкурс комп’ютерного макетування та верстання.

На конкурс надано 933 роботи від закладів освіти міст Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Марганця, Нікополя, Синельникового, Тернівки, Орджонікідзе, а також Апостолівського, Васильківського, Криворізького, Криничанського, Нікопольського, Новомосковського, Солонянського, Софіївського, Синельниківського, Юр’ївського та Широківського районів.

         Компетентне журі визначило 192 переможця, серед них 106 з нашого міста:

номінація «Журналістська робота»

I місце:

  • колектив газети «Сорока 41» КЗШ №41 (керівник Сугак Анастасія Володимирівна);
  • колектив загальношкільного альманаху «60-та паралель» КЗШ №60 (керівник Тетеря Людмила Сергіївна);
  • колектив журналу «71 кілометр» КСШ №71 (керівник Малиняк Ольга Сергіївна);

II місце

  • колектив газети «Сорока 41» КЗШ №41 (керівник Сугак Анастасія Володимирівна);
  • колектив журналу «71 кілометр» КСШ №71 (керівник Малиняк Ольга Сергіївна);
  • колектив газети «Шкільний калейдоскоп» КЗШ №86 (керівник Павловська Дар’я Сергіївна);
  • колектив газети «Гімн+Аз і Я» Криворізької Тернівської гімназії (керівник Дорошенко Лілія Володимирівна);
  • колектив газети «Імпульс» Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Імпульс» (керівник Щербина Дмитро Вікторович);

III місце

       -     колектив журналу «71 кілометр» КСШ №71 (керівник Малиняк Ольга Сергіївна);   

     -   колектив газети «Імпульс» Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Імпульс» (керівник Щербина Дмитро Вікторович);

номінація «Газета»

I місце

  • колектив газети «Прорив» КЗШ №117 (керівник Колісник Світлана Валентинівна);
  • колектив газети «Шкільний світ» КЗШ №126 (керівник Юшманова Оксана Володимирівна);
  • колектив газети «Ліцейні новини» КНТМЛ №16 (керівник Прахова Світлана Анатоліївна);

II місце

  • колектив газети «Веселкова Гармонія» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» (керівник Павлюк Ніна Лук’янівна);
  • колектив газети «Сходинки» КЗШ №116 (керівник Долгунова Ірина Георгіївна);
  • колектив газети «Платформа 6x6»» КЗШ №36 (керівник Вороненко Анастасія Олександрівна);
  • колектив газети «Перерва» КЗШ №42 (керівник Бавровська Анастасія Миколаївна);
  • колектив газети «Наша 121» КЗШ №121 (керівник Дехтяр Анастасія Сергіївна);
  • колектив газети «Гімн+Аз і Я» Криворізької Тернівської гімназії (керівник Дорошенко Лілія Володимирівна);
  • колектив газети «Імпульс» Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Імпульс» (керівник Щербина Дмитро Вікторович);
  • колектив газети «Ліцейський вісник» Криворізького Центрально-Міського ліцею (керівник Шкляр Оксана Богданівна);
  • колектив альманаху «Терноцвіт» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Терноцвіт» (керівник Мурзакова Тетяна Володимирівна);

III місце

  • колектив газети «Сорока 41» КЗШ №41 (керівник Сугак Анастасія Володимирівна);
  • колектив газети «Шкільний калейдоскоп» КЗШ №86 (керівник Павловська Дар’я Сергіївна);
  • колектив газети «Червона рута» КЗШ №69 (керівник Григоренко Марина Валентинівна);
  • колектив газети «Ладівський меридіан» КЗШ №110 (керівник Павловська Дар’я Сергіївна);
  • колектив газети «ТСН» КПНЗ «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» (керівник Кузьменко Алла Миколаївна);
  • колектив газети «Ажур» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Дзержинського району», Клуб школяра за місцем мешкання «Іскринка» (керівники Горевич Наталія Анатоліївна, Калянніков Анатолій Костянтинович);
  • колектив газети «Альянс» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Сонях» (керівник Толбас Віта Олександрівна);
  • колектив газети «Імпульс» Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Імпульс» (керівник Щербина Дмитро Вікторович);

номінація «Фото»

I місце

  • Сокотнюк Євгеній, учень КЗШ №116 (керівник Сокотнюк Оксана Вікторівна), робота «Думи, мої думи… »;
  • Гераймович Нікіта, учень КЗШ №114 (керівник Дєрусова Ілона Юріївна);
  • Юрченко Дар’я, учениця Криворізької загальноосвітньої школи-інтернат №1 (керівник Паровенко Наталія Едуардівна), робота «Світ навколо нас»;
  • Лушнікова Кира, учениця КЗШ №69 (керівник Григоренко Марина Валентинівна), робота «Україна екскурсійна»;
  • Азадян Валерій,учень КЗШ №69 (керівник Дубровська Олена Борисівна), робота «Львів вечірній»;
  • Ватуля Віолетта, учениця КЗШ №19 (керівник Литвиненко Олена Олександрівна);
  • Махорт Ганна, учениця КЗШ №19 (керівник Литвиненко Олена Олександрівна);
  • Клімець Софія, учениця КЗШ №99 (керівник Клімець Алла Вікторівна);

II місце

  • Степанищев Артем, учень КЗШ №116 (керівник Степанищева Віра Олександрівна), робота «Між небом і землею»;
  • Сельдюмова Ярослава, учениця КЗШ №116 (керівник Степанищева Віра Олександрівна), робота «Патріотка»;
  • Півень Сергій, учень КЗШ №50 (керівник Галяпа Олена Олександрівна), робота «Садок вишневий»;
  • Попович Юлія, учениця Криворізької гімназії № 49 (керівник Соколо Тетяна Костянтинівна);
  • Якубович Руслан, учень КЗШ № 69, вихованець гуртка «Червона Рута» (керівник Григоренко Марина Валентинівна), серія робіт «Техногенна краса Кривбасу»;
  • Кріпак Олександра, учениця КЗШ №69, вихованка гуртка «Червона Рута» (керівник Григоренко Марина Валентинівна), робота «Маленький патріот»;
  • Павліківська Ангеліна, учениця КЗШ №93 (керівник Романенко Анна Сергіївна), робота «Україна єдина!»;
  • Новохатський Богдан, учень Криворізького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад №18» (керівник Акименко Наталія Олександрівна), робота «Літо в селі: гусячі розваги»;
  • Дуднік Андрій, учень Криворізького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад №18 (керівник Акименко Наталія Олександрівна) робота «Соковитий смак»;
  • Глядчишина Емілія, учениця КЗШ №114 (керівник Дєрусова Ілона Валентинівна), робота «Природа – кращий творець патріот»;
  • Гребенщикова Євгенія, учениця Криворізької загальноосвітньої школи-інтернат №1 (керівник Паровенко Наталя Едуардівна);
  • Шишко Світлана, учениця КЗШ №115 (керівник Станкова Ольга Андріївна), робота «Патріот»;
  • Рудоман Софія, учениця КЗШ №117, вихованка КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» (керівник Коробкіна Світлана Сергіївна), робота «Край мій квітучий»;
  • Горіцина Софія, учениця КЗШ №117, вихованка КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» (керівник Коробкіна Світлана Сергіївна), робота «Квіти України»;
  • Корченко Дмитро, учень КЗШ №69, вихованець гуртка «Червона Рута» (керівник Григоренко Марина Валентинівна), робота «Козаки Запоріжжя» ;
  • Корченко Дмитро, вихованець КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Сонях» (керівник Толбас Віта Олександрівна), робота «Я»;
  • Толбас Марія, вихованка КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Сонях» (керівник Толбас Віта Олександрівна), робота «Веселка»;

III місце

  • Архипенко Максим, учень КЗШ №93 (керівник Сафіна Людмила Віталіївна), робота «По Європі велосипедом»;
  • Кубарський Никита, учень КЗШ №114 (керівник Дєрусова Ілона Юріївна), робота «Турботлива мати»;
  • Григоренко Валерія, учениця КЗШ №69, вихованка гуртка «Червона Рута» (керівник Григоренко Марина Валентинівна), робота «Щаслива мить дитинства»;
  • Григоренко Ірина, учениця КЗШ №69, вихованка гуртка «Червона Рута», (керівник Григоренко Марина Валентинівна), робота «Козаки Запоріжжя» ;
  • Терешкова Вероніка, учениця КЗШ №73 (керівник Аршулик Тетяна Миколаївна), робота « Запоріжжя».

Категорія: Виховна робота | Додав: germangesha (25.05.2016)
Переглядів: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Конкурс малюнків серед школярів 1-4 та 5-7 класів «Мій кращий друг – безпечний рух»


Районні тури XV міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу аматорського фільму, комп’ютерної анімації «Рідне Криворіжжя»


Тематичні заходи в рамках Тижня безпеки руху


Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017