Понеділок, 01.03.2021, 10:54
КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Фін. документи та закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання


















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

Вітаємо переможців обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Місто мого серця»!

В січні 2021 року відбувся обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Місто мого серця», присвячений 120-ій річниці з дня народження відомого земляка, прозаїка українського «розстріляного відродження» Валеріана Підмогильного. Його учасниками стали 18 юних криворіжців у різних номінаціях.

Згідно з рішенням обласного журі та на підставі наказу КПНЗ «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» ДОР» №21-од від 01.02.2021 «Про підсумки проведення обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Місто мого серця» переможцями стали:

           номінація «Кіно та відеотворчість»

молодша вікова категорія

Дубовенко Максим, учень 6 класу КГ №127 (ІІ місце);

середня вікова категорія

Агєєва Кристина, Золотухіна Карина, Корольова Олена, Грилюк Раїса, вихованки гуртка «Телерадіостудія «Зміна» КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР (І місце);

Новохатько Владислав, Кулик Дар’я, вихованці гуртка «Панорама» КЗШ №61 (ІІ місце);

старша вікова категорія

Козоброд Влада, учениця 11-Б класу КЗШ №85 (ІІІ місце).

        номінація «Література»

середня вікова категорія

Білецька Анна, вихованка гуртка «Ліра» КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР (ІІ місце);

старша вікова категорія

Павленко Ірина, учениця 11-Б класу КГ №95 (І місце).

       номінація «Образотворче мистецтво»

молодша вікова категорія

Антоненко Дарина, вихованка НХК студії ОТМ «Журавочка» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР (ІІ місце);

середня вікова категорія

Лічман Христина, вихованка гуртка ОТМ КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР (І місце).

Вітаємо наших переможців!

Категорія: Виховна робота | Додав: imetodcentr (17.02.2021)
Переглядів: 19 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Методичні заходи 2020-2021

Вивчаємо правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
#kr_Об’єднанілюбов'юдоУкраїни


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2021  Сайт комунального закладу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2021