вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

Робота ТТВ «Сонях» при КЗШ 115

20.06.2017- День справ загону. День присвячений підготовці до закриття табірної зміни  літа 2017. Діти також в останній раз у таборі відвідали басейн та гурток «До-мі-солька». на базі ЦДЮТ «Мрія» було проведено Олімпійський день. Після урочистого відкриття була проведена Олімпійська естафета, де учні вибороли І місце. В конкурсі-вікторині знавців Олімпійського руху вибороли І місце.

21.06.2017 День зірок. Відбулося закриття  табірної зміни. На урочистій лінійці були підведені підсумки табірного життя. Грамотами та солодкими призами нагороджені  працівники табору, діти-активісти. Оголошено результат  змагань між загонами (найбільшу кількість сонечок отримав ІІІ загін(серед І-ІІІ загонів) та V загін (серед IV-VI). Свій талант вихованці виявляли у заключному концерті. Щиро дякували своїм наставникам за цікаво проведений час. Діти отримали масу позитивних емоцій та  вражень.

За І зміну 2017 в таборі ТТВ «Сонях» КЗШ № 115 були проведені спортивно-масові заходи.

Під час відкриття спартакіади на базі оздоровчого табору «Олімпієць» учні вибороли призові місця з таких видів спорту: футбол – ІІІ місце, велоспорт – ІІ місце, теніс – ІІ місце.

На базі ДЮСШ № 2 були проведені змагання з плавання. Учні стали срібними та бронзовими призерами з плавання вільним стилем та естафети.

На базі КЗШ № 115 були проведені змагання з піонерболу. Вихованці ТТВ «Сонях» вибороли І місце.

На базі ДЮСШ № 2 під час змагань з тенісу учні вибороли І місце як в особистому заліку, так і в командному.

На базі ЦДЮТ «Мрія» були проведені змагання з шахів та шашок. В загальному заліку вихованці ТТВ «Сонях» вибороли ІІ місце з шашок та І місце з шахів.

Для найменших вихованців табору проводилися «Веселі старти». Діти мали змогу показати себе в спритності, швидкості та силі. Учні школи зайняли І місце.

Категорія: Виховна робота | Додав: germangesha (21.06.2017)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0