Субота, 21.10.2017, 11:23
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

Міський заочний конкурс патріотичної тематики «Нескорене Криворіжжя»

02.12.2013 на базі КПНЗ «Міський палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» відбувся міський заочний конкурс патріотичної тематики «Нескорене Криворіжжя», присвячений 70-річчю визволення міста Кривого Рогу, мета якого - виховання почуття патріотизму, любові до рідного краю, гідності за свій народ; виховання поваги до ветеранів війни, людей старшого покоління.

У конкурсі брали участь переможці районних відбіркових етапів. Захід проводився в трьох номінаціях та у двох вікових категоріях - 11-14, 15-18 років. Усього на міський конкурс надано 183 роботи від 144 учасників – учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів, а саме:

-         «Література» (проза, поезія) - надано 59 творчих робіт від 47 авторів в двох вікових категоріях (11-14, 15-18 років) - учнів 6-11 класів із 29 загальноосвітніх та вихованців літературних гуртків з п`яти позашкільних навчальних закладів з шести районів міста (крім Саксаганського району); За одностайною думкою членів журі перемогу вибороли 10 кращих робіт:

молодша вікова категорія:

I місце  

-

«Місто» Мельника Андрія, вихованця зразкового художнього колективу літературної студії «Імідж» КПНЗ «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району»

II місце

-

«Визволителям Кривбасу» Грищука Богдана, вихованця гуртка «Казацька старшина» КПНЗ «Криворізький клуб юних моряків»,

 

-

«Ветеранам» Гаращенко Юлії, учениці 8-Д класу КГ №95 Дзержинського району,

III місце

-

«На лінії вогню» Білозьорової Анастасії, учениці 7-А класу КЗШ №55 Тернівського району,

 

-

«Моєму місту», «Перемога» Парахіної Поліни, учениці 9 класу КЗШ №93 Жовтневого району,

старша вікова категорія:

I місце  

-

«Любов на сгарощі війни» Дорошенко Анастасії, вихованки гуртка «Ліра» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Терноцвіт»,

II місце

-

«И превратились в белых журавлей» Рибкіної Анастасії, вихованки гуртка  «Юнный экскурсовод» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Дзержинського району»,

 

-

«Місто хоробрих людей» Соломко Ольги, учениці 11-Б класу КГ №95 Дзержинського району,

III місце

-

«Юні герої» (пам’яті підпільників КЗШ №15 ім. Решетняка) Руденка Олега, учня 11 класу КЗШ №15 Дзержинського району,

 

-

«Нескорене Криворіжжя» Глюза Кіри, учениці 11 класу КЗШ №88 Довгинцівського району,

 

«Образотворче мистецтво» (графіка і живопис) - надійшло 60 робіт від 56 учасників. Переможцями визнано:

                     - Живопис

молодша вікова категорія:

I місце

-

«На захисті рідного краю» Нехводюк Ганни, вихованки КПНЗ «Палац дитячої та юнацької твлорчості Центрально-Міського району»,

II місце

-

«Служили два товарища» Тищенко Валерії, вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія»,

III місце

-

«Нескорені шахтарські душі…»  Дорожинської Владислави, вихованки гуртка «Веселка» КНВК «ЗОШ-ДНЗ» №38,

 

-

«Последний бой, он трудный самый» Аврамчук Катерини, вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія»,

старша вікова категорія:

I місце

-

«Свічки пам’яті», «Салют перемоги» Опанасюк Ксенії, вихованки гуртка «Веселка» КГ №95 Дзержинського району,

II місце

-

«Розстріл юних підпільників» Босенко Юлії, учениці КЗШ №15 Дзержинського району,

 

Графіка

молодша вікова категорія:

I місце

-

«Музика війни» Жученко Катерини, вихованки КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Сонях»,

II місце

-

«Нескорене місто» Смірнової Анни, вихованки КПНЗ «Центр художньо-естетичної творчості дітей та юнацтва «Орфей»,

III місце

-

«Спасибо за солнечное детство» Багатенко Дарини, вихованки КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Сонях»,

старша вікова категорія:

I місце

-

«До болю рідний Кривий Ріг» Божуха Кохана, вихованця КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Терноцвіт»,

II місце

-

«Кривбас міє бути вільним» Сердюк Інни, учениці КЗШ №28 Центрально-Міського району,

III місце

-

«Визволення Кривого Рогу» Макарова Уляни, вихованки КПНЗ «Міський палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт»,

 

-

«Звісточка до дому» Мальцев Євгеній КНВК «КЗШІ №9 Інгулецького району

 

«Фотомистецтво» (чорно-білі і кольорові фотокартки та фотоколажі) - надано 64 роботи від 31 авторів зі шкіл та позашкільних навчальних закладів. Переможцям стали:

            - Фотоколаж

молодша вікова категорія:

I місце  

-

«Нескорене Криворіжжя» Конограй Олени, учениці КСШ №107 Саксаганського району,

II місце

-

«Ніколи не згасне пам’ять» Полякова Олега, учня КЗШІ №1 Дзержинського району,

III місце

-

«Ми пам’ятаємо» Табунщик Анни, учениці КГ №127 Інгулецького району,

старша вікова категорія:

I місце  

-

«Про війну хай люди дізнаються тільки з розповіді» Кузьменко Ірини, Обуховської Карини, учнів КНВК №35 «Імпульс» Саксаганського району,

II місце

-

Серія робіт  «Шлях до перемоги …» Жулаєвої Поліни, Горбкова Бориса, Ніколаєнко Артура, Котлярової Марини, вихованців КПНЗ «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник»,

III місце

-

«В пам’яті назавжди» Кузьменко Ірини, Вінічука Богдана, учнів  КНВК №35 «Імпульс» Саксаганського району,

 

   - Кольорові фотокартки

молодша вікова категорія:

I місце  

-

«Пам’ять», «Не забутий» Парфенової Дарії, вихованки  зразкового художнього колективу фотоклубу «Сінєма» КПНЗ «Міський палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт»,

II місце

-

«Слоза зорі стоїть над обеліском» Шипка Діани, учениці КЗШ №114 Інгулецького району,

III місце

-

«Ветеран» Махонько Ніки, вихованки зразкового художнього колективу фотоклубу «Сінєма» КПНЗ «Міський палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт»,

старша вікова категорія:

I місце  

-

Серія робіт «Свято зі сльозами на очах» Зеленського Аркадія, учня КГ №95 Дзержинського району,

II місце

-

«Завжди в строю» Лушнікова Романа, вихованця гуртка «Фото» КПНЗ «Станція юних техніків Дзержинського району»,

III місце

-

серія робіт «Слава визволителям» Лушнікова Романа, вихованця гуртка «Фото» КПНЗ «Станція юних техніків Дзержинського району»

 

Чорно-білі фотокартки

I місце  

-

«109-рота в строю» Яворської Владислави, вихованки гуртка «Фото» КПНЗ «Станція юних техніків Дзержинського району»,

II місце

-

 «Пам’ять про війну» Щербак Ірини, вихованки КПНЗ «Станція юних техніків Дзержинського району»,

III місце

-

«Три покоління» Лукашенка Андрія, учня КЗШІ №1 Дзержинського району.

Переможці міського конкурсу нагороджено грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Категорія: Виховна робота | Додав: germangesha (02.12.2013)
Переглядів: 291 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Конкурс малюнків серед школярів 1-4 та 5-7 класів «Мій кращий друг – безпечний рух»


Районні тури XV міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу аматорського фільму, комп’ютерної анімації «Рідне Криворіжжя»


Тематичні заходи в рамках Тижня безпеки руху


Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017