Неділя, 21.10.2018, 02:34
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

Міський відбірковий етап обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок»

11.10.2018 на базі КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР відбулось засідання членів журі міського відбіркового етапу обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок».

Згідно вимогам конкурс проходив за номінаціями: декоративно-вжиткове мистецтво, образотворче мистецтво, літературна творчість.

У номінаціях «Декоративно-вжиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво» брали участь 63 учня з 30 закладів загальної середньої освіти та 49 вихованців з 14 закладів позашкільної освіти. Приємно відмітити, що роботи виконані у різноманітних техніках: малюнки олівцем, гуашшю, аквареллю, пастеллю, гравюрою; декоративний та петриківський розписи; витинанки та вишивки; вироби з соломи, лози, дерева, глини, шкіри; колажі з тканини, паперу.

Переможцями стали 34 роботи з 23 закладів освіти:

Довгинцівський район: КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія» КМР (колективна робота); КПГ (2 роботи); КЗШ № 108 (1 робота); КСШ № 9 (колективна робота).

Інгулецький район: КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР (1 робота).

Металургійний район: КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району» КМР (2 роботи); КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР (1 робота); КЗШ № 15 (1 робота).

Покровський район: КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР (5 робіт); КЗШ № 62 (1 робота); КОЛІ (1 робота); КЗШ № 86 (1 робота).

Саксаганський район: КГ № 91 (1 робота); КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР (2 роботи).

Тернівський район: КЗШ № 42 (1 робота); КЗШ № 76 (1 робота); КЗШ № 78 (1 робота); КПНЗ «ЦДЮТ Сузір’я» КМР (2 роботи).

Центрально-Міський район: КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР (2 роботи); КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР (2 роботи); КПНЗ «ЦДЮТ «Орфей» КМР (1 робота); КЗШ № 8 (2 роботи); КЗШ № 28 (1 робота).

У номінації «Літературна творчість» у різних вікових категоріях взяли участь 23 учасника з 11 закладів загальної середньої освіти та 3 закладів позашкільної освіти:

Довгинцівський район: КСШ № 9 (3 автори); КПГ (1 автор); КЗШ № 65 (1 автор); КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР (1 автор).

Інгулецький район: КЗШ № 73 (1 автор); КЗШ № 114 (1 автор).

Покровський район: КЗШ № 126 ( 3 автор).

Тернівський район: КЗШ № 45 (1 автор); КЗШ № 48 (1 автор); КЗШ № 76 (1 автор); КЗШ № 78 (1 автор); КЗШ № 116 (1 автор); КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР (3 автори).

Центрально-Міський район: КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР (4 автори).

Переможцями стали:

в молодшій групі:

І місце – Федосєєва Вікторія, КЗШ № 76, робота «Казка про Тома (або вивчаємо правила дорожнього руху)».

ІІ місце – Зеленська Ніка, КСШ № 9, збірка «Візьму перо і спробую».

ІІІ місце – Ішкова Марія, КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР, казка «Чому ягідка суничка червона».

в середній групі:

І місце – Бендрик Вікторія, КЗШ №126, робота «Життя - чарівна річ».

І місце – Удовиченко Кирило, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР, робота «Острів дитинства».

ІІ місце – Бурба Єва, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР, робота «Перша ластівка».

ІІ місце – Єрьоменко Олександра, КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР, робота «Про те, що на душі».

ІІІ місце – Тодос′єва Дарина, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР «Казкові історії».

ІІІ місце – Голтуренко Вікторія, КЗШ № 126, робота «Мої думки про все на світі»

в старшій групі:

І місце – Карпова Аліна, КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР, збірка «Кришталеві сни».

ІІ місце – Юрченко Богдан, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР, збірка «Я бачу світ».

ІІІ місце – Толошняк Дар′я, КЗШ № 65, робота «Правда в просторі».

34 роботи в номінаціях «Декоративно-вжиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво» та 6 робіт в номінації «Літературна творчість» будуть направлені на обласний етап «Країна чарівних книжок» в облДЮК «Веснянка» ДОР до 1 листопада 2018 року.

Категорія: Виховна робота | Додав: imetodcentr (11.10.2018)
Переглядів: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2018  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2018