П`ятниця, 24.11.2017, 13:57
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

Міський конкурс дитячих малюнків «Сивочолі ветерани – визволителі міста Кривого Рогу»

З метою популяризації дитячої творчості, виховання духовних, морально-етичних цінностей та поваги до ветеранів міста, увічнення безсмертного подвигу народу у Другій світовій війні засобами образотворчого мистецтва 28.04.2017 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» Криворізької міської ради відбувся міський конкурс дитячих малюнків «Сивочолі ветерани – визволителі міста Кривого Рогу» в рамках міської патріотичної акції «Виховуємо нащадків патріотів»

У заході брали участь 77 учнів і вихованців із 42 загальноосвітніх та 9 позашкільних навчальних закладів, які представили 79 малюнків.

Усі конкурсні роботи заслуговують на увагу своєю актуальністю, індивідуальністю та естетичним оформленням.

За підсумками роботи журі визначено 27 кращих малюнків, що за сюжетом, колоритом відповідали заданій тематиці. Високий рівень робіт авторів з КЗШ №№2, 8, 22, 29, 34, 82, 90, 92, 97, 101, 103, 110, 117, 122, КЗСШ №4, КЗШІ №4, КСШ №71, КГ №95, КЦМГ, НВК «ЗНЗ - Тернівський ліцей», КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР, КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

Переможцями даного конкурсі стали: молодша група

I місце – Ножка Уляна, учениця 2 класу КЗШ №101 Інгулецького району, робота «Уклін ветеранам».

I місце – Марущенко Іван, вихованець студії ОТМ «Творча майстерня» КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР, робота «Визволителі Кривого Рогу».

II місце – Панасюк Олег, вихованець гуртка «Палітра» КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР, робота «Пам'ять танкістам».

II місце – Глоба Владислав, вихованець гуртка «Юний дизайнер» КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР, робота «Побратими».

III місце – Сеіна Аліна, учениця 1 класу КЗШ №8 Центрально-Міського району, робота «Вічна пам'ять героям».

III місце – Ладухін Вадим, учень 4 класу КЗШ №92 Інгулецького району, робота «Вдячність і шана сивочолім ветеранам».

III місце – Тітова Катерина, учениця 4 класу КЗШ №122 Саксаганського району, робота «Солдат війни».

середня група

I місце – Пєстова Вікторія, учениця КЗШ №34 Покровського району, робота Минуле і сучасне».

I місце – Афанасьєва Олександра, вихованка студії ОТМ «Мрія» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР, робота «Портрет М.Ф.Скретньова».

I місце – Гончар Анна, учениця 8 класу КСШ №71 Покровського району, робота «Мій дідусь герой!».

I місце – Будніков Ілля, вихованець ЗКХ студії ОТМ «Творча майстерня» КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях» КМР, робота «Спогади».

I місце – Рева Владислав, учень 6 класу КЗШІ №4 Покровського району, робота «Льотчиця».

II місце – Гребьонкіна Анжеліка, учениця КГ 95 Металургійного району, робота «Слава ветеранам».

II місце – Білоус Аліна, учениця 7 класу КЗШ №82 Інгулецького району, робота «Земний уклін, Вам, Сивочолі ветерани».

II місце – Кравченко Валерія, учениця 7 класу КЦМГ Центрально-Міського району, робота «Я знаю, никакой моей вины в том, что другие не пришли с войны».

II місце – Крупня Антоніна\, учениця 6 класу КЗСШ №4 Металургійного району, робота «Спогади»

III місце – Андрєєв Владислав, учень 6 класу КЗШ №97 Покровського району, робота «Ветеран з дітьми».

III місце – Зайцева Анастасія, учениця 6 класу КЗШ №2 Центрально-Міського району, робота «Вічна пам'ять героям».

III місце – Стрюцька Олександра, учениця 4 класу КЗШІ №4 Покровського району, робота «Дякую за Перемогу!».

старша група

I місце – Садиков Давід, учень 10 класу КЗШ №90 Довгинцівського району, робота «Сивочолі ветерани-визволителі Кривого Рогу».

I місце – Третьякова Катерина, учениця КЗШ №103 Металургійного району, робота «Дніпропетровщина пам’ятає своїх героїв».

I місце – Карташев Вадим, учень 11 класу КЗШ №117 Тернівського району, робота «Мій прадід».

I місце – Черніченко Катерина, учениця КЗШ №110 Тернівського району, робота «Подружжя ветеранів».

II місце – Євтехіна Катерина, учениця КЗСШ №4 Металургійного району, робота «Бесіда про війну».

II місце – Омельченко Тетяна, вихованка студії ОТМ «Мрія» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР, робота «Портрет П.Д. Болдінського».

III місце – Ахмедова Вікторія, учениця 11 класу КЗШ №22 Центрально-Міського району, робота «Сивочолі ветерани».

III місце – Грідін Ярослав, учень 10 класу КЗШ №29 Центрально-Міського району, робота «Ми пам’ятаємо».

III місце – Славінська Вікторія, учениця 9 класу НВК «ЗНЗ - Тернівський ліцей», робота «Мій дідусь».

Захід мав значний вплив на формування у дітей та учнівської молоді патріотичних почуттів, гордості за своє місто, поваги до ветеранів війни, бажання вивчати історію нашого міста, України.

Категорія: Виховна робота | Додав: krinfometodcentr (28.04.2017)
Переглядів: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та іспанської мови


Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики


Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
germangesha
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017