Субота, 18.01.2020, 06:55
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання
















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

Міський етап обласних творчих конкурсів юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ»

2 та 3 січня 2020 року на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР пройшло засідання журі міського етапу обласних творчих конкурсів юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ», присвячених 75-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

На конкурс літераторів надійшли роботи від 84 юних авторів із 35 закладів загальної середньої та 3 закладів позашкільної освіти:

Довгинцівський район – КСШ №9 (1), КНВК №81 (6), КЗШ №108 (1);

Інгулецький район – КЗШ №73 (3), №99 (2), №114 (1);

Металургійний район – КНВК №18 (2), КГ №95 (2), КЗШ №103 (1);

Покровський район  - КЗШ № 52 (1), №93 (4), №126 (1), КПЛ (1);

Саксаганський район – КЗШ №19 (1), №21 (1), 31 (2), 41 (2), 43 (1), 119 (2), КНВК №35 «Імпульс» (2), КГ №91 (2), КПНЛ (1);

Тернівський район – КЗШ №55 (1), №61 (1), №76 (1), №78 (3), №110 (2), «ЗНЗ-ТЛ» (1), Тернівська гімназія (2), ЦДЮТ «Терноцвіт» (7);

Центрально-Міський район – КЗШ №1 (5), №8 (1), №60 (3), №123 (2), КСЗШ №20 (1), КЦМГ (5), ПДЮТ (7), «Орфей» (2).

Переможцями в різних вікових групах та різних номінаціях стали 36 дітей:

молодша група (7-10 років)

«Поезія»

Дударь Катерина, учениця 3-А класу КНВК №81;

Бєла Віолетта, учениця 5-В класу КНВК №81;

Мохтан Марія, учениця 5 класу, КЗШ №93;

Казюлін Назар, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР;

Федоренко Роман, учень 2-А класу КЗШ №1

середня група (11-14 років)

«Поезія»

1. Жежела Анастасія, учениця 9 класу КНВК №81;

2. Дробот Катерина, учениця 6 класу КНВК №81;

3. Терещенкова Валерія, учениця 7 класу КЗШ №93;

4. Федосєєва Вікторія, учениця 6 класу КЗШ №76;

5. Білецька Ганна, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР;

6. Шевельова Кіра, учениця 5 класу КСЗШ №20;

7. Демченко Софія, учениця 7 класу КЦМГ

«Проза»

8. Рябова Вероніка, учениця 6 класу КЗШ №73;

9. Страх Анна, учениця 8 класу КЗШ №93;

10. Маляр Дмитро, учень 8 класу КЗШ №119;

11. Гайман Лук’ян, учень 7 класу КЗШ №55;

12. Соломка Вікторія, учениця 9 класу КЗШ №78;

13. Анцифорова Валерія, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР;

14. Пугач Михайло, учень 6 класу КЦМГ;

15. Удовиченко Кирило, вихованець КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР;

16. Кривошеєва Аврора, вихованка КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР

старша група (15-18 років)

«Поезія»

1. Акун Ірина, учениця 9-А класу КНВК №81;

2. Смушок Вікторія, учениця 11 класу, КЗШ №103;

3. Павленко Ірина, учениця 10-Б класу КГ №95;

4. Бондаренко Анастасія, учениця 10-А класу КГ №95;

5. Приходько Ігор, учень 9 класу, КЗШ №61;

6. Черкасова Анна, учениця 11 класу, КЗШ №8

«Проза»

7. Криничанський Євген, учень 9-В класу КНВК №81;

8. Воронова Ярослава, учениця 10 класу КЗШ №73;

9. Бендрик Вікторія, учениця 10-А класу КЗШ №126;

10. Маріненко Аліна, учениця 10-А класу КЗШ №41;

11. Стрюк Валентина, учениця 10-Б класу КНВК №35 «Імпульс»;

12. Сподобець Єлизавета, учениця 11 класу КНВК «ЗНЗ-Тернівський ліцей»;

13. Слободюк Тетяна, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР;

14. Плахотник Олександра, учениця 10 класу КЗШ №110;

15. Ткаченко Ліна, учениця 10 класу КЦМГ.

3 січня 2020 року конкурс продовжився. Журі оцінювало роботи юних художників та композиторів. На конкурс надійшло 95 робіт від авторів з 11 закладів позашкільної та 30 закладів загальної середньої освіти з усіх районів міста:

Довгинцівський район – КЗШ №84 (3), №90 (3), №108 (4), КНВК №81 (2), КНВК №129 «ГЛАС» (1), КПГ (5), ЦДЮТ «Дружба» (3), ЦДЮТ «Гармонія» (3);

Інгулецький – КЗШ №59 (1), №92 (1), №102 (1), ЦДЮТ «Ріднокрай» (1);

Металургійний – КЗШ №7 (1), №75 (1), КГ №95 (2), ЦДЮТ (3), ЦНТТУМ (1);

Покровський – КЗШІ №4 (2), КОЛІ (5), КЗШ №33 (1), КГ №49 (1), ЦДЮТ «Дивосвіт» (2), МПДЮТ «Горицвіт» (13);

Саксаганський – КЗШ №17 (1), №19 (1), №21 (1), №119 (1), №120 (5);

Тернівський – КЗШ №61 (1), №110 (1), Тернівська гімназія (1), ЦДЮТ «Терноцвіт» (1);

Центрально-Міський – КЗШ №1 (3), №8 (2), №60 (1), КЦМЛ (1), ЦПО «Зміна» (1), «Орфей» (2), ПДЮТ (5).

            Згідно оціночний протоколів та за одностайною думкою журі переможцями визнано 50 юних художників в 3 вікових групах:

молодша група (7-10 років)

«Живопис»

Таранець Дар’я, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району» КМР;

Щедрова Катерина, учениця КЗШ №97;

Шпаковська Софія, учениця КЗШ №120;

Роскошний Владислав, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР;

Любутіна Ірина, вихованка КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР;

Марущенко Анастасія, вихованка КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР

«Графіка»

Буряк Катерина, учениця КЗШ №108;

Ляшенко Олександра, вихованка КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Буханець Роман, вихованець КПН «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Бригар Євген, учень КЗШ №119;

Федусова Каміла, вихованка КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

середня група (11-14 років)

«Живопис»

Великород Вікторія, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія» КМР;

Скірко Андрій, учень КЗШ №59;

Кононенко Олександра, учениця КЗШ №84;

Парасюк Юлія, вихованка КПНЗ «ЦХЕТДЮ «Орфей» КМР;

Глоба Владислав, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР;

Володько Юлія, учениця КГ №95;

Ромащенко Дарина, учениця КЗШ №120;

Корж Дмитро, учень КЗШ №8;

Цвєла Єлизавета, учениця КГ №95

«Графіка»

Напшивалов Артем, учень КНВК №81;

Заровнятник Єлизавета, вихованка КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Чиннова Марина, вихованка КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Фіяло Ірина, вихованка КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Мотижинець Данило, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району» КМР;

Кущ Михайло, учень КЗШ №108;

Насєдкіна Анна, вихованка КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР;

Меньшакова Кіра, учениця КЗШ №130;

Іванюк Анастасія, учениця КЗШ №33

«Нетрадиційний живопис»

Шапарєва Вікторія, учениця КПГ;

Фіяло Ірина, вихованка КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР;

Чемодурова Єлизавета, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР;

Березанська Меланія, учениця КНВК №129;

Лічман Христина, вихованка КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР;

Матюхіна Катерина, вихованка КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР

«Комп’ютерна графіка »

Землянко Дар’я, учениця КЗШ №108;

Юшкевич Ксенія, учениця №61

старша група (15-18 років)

«Живопис»

Куниця Анжела, учениця КПГ;

Кам’янецька Яна, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія» КМР;

Кульнєва Софія, учениця КОЛІ;

Хмуренко Маргарита, учениця КОЛІ

«Графіка»

Гусейнов Алі, учень КЗШ №90;

Травнікова Яна, учениця КПГ;

Кульнєва Софія, учениця КОЛІ;

Прокопенко Надія, вихованка КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР;

«Нетрадиційний живопис»

Скіпа Ілона, учениця КОЛІ;

Бондарєв Валерій, учень КЗШ №130.

«Комп’ютерна графіка »

Хавер Юлія, учениця КЗШ №120;

Ткалик Микита, учень КЗШ №90;

Кузнєцова Анна, учениця КЗШ №120.

У конкурсі юних музикантів були представлені роботи 3 авторів з КЗШ №61 (Іщенко Маргарита), КГ №127 (Копійка Катерина) та КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай» КМР (Маланчук Злата). Всі вони визнані переможцями.

Бажаємо усім юним літераторам, художникам та композиторам Криворіжжя перемог на обласному етапі конкурсу у місті Дніпрі в лютому 2020 року.

Категорія: Виховна робота | Додав: germangesha (06.01.2020)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Вивчаємо новий правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2020  Сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2020