Четвер, 19.04.2018, 21:56
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Виховна робота

Літературний конкурс «Їх іменами названі вулиці»

30.03.2018 на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія» КМР відбулось засідання журі міського літературного конкурсу «Їх іменами названі вулиці» в рамках фестивалю патріотичних справ «Об’єднані любов’ю до України».

До участі залучилися 66 юних літераторів, переможців районних відбіркових етапів:

Довгинцівський район: КНВК «Загальнооосвітня вальдорфська школа – ДНЗ», КЗШ №№ 65, 108, КНВК № 129 ГЛАС, КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР.

Інгулецький район: КЗШ №№ 73, 99, 100, 114, КГ № 127.

Металургійний район: КЗШІ № 1, КЗСШ № 4, КНТМЛ № 16, КЗШ №№ 26, 69, 75, КГ № 95.

Покровський район: КЗШІ № 4, КЗШ №№ 34, 44, 62, 86, 93, 121, 126.

Саксаганський район: КЗШ №№ 17, 21, 31, 72, 119, 122, КСШ № 118.

Тернівський район: КЗШ №№ 40, 42, 61, 78, КТГ, КНВК «ЗШ – ТЛ», КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР.

Центрально-Міський район: КЗШ №№ 22, 30, КЦМЛ, КПНЗ «ЦХЕТДЮ «Орфей» КМР, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР.

На конкурс були представлені як прозові твори, так і поетичні доробки (поезія – 29 робіт, проза – 27 робіт).

Найбільш вразили членів журі роботи, присвячені героям-землякам:

- командиру партизанського загону Сєднєву;

- генералу Кульчицькому;

- Віталію Матусевичу – герою АТО;

- героям-підпільниками та Миколі Решетняку;

- Валі Котику;

- криворізькій Зої – Таїсії Буряченко;

- Олександру Васякіну;

- Адміралу Головку;

- Івану Демеденку;

- генералу Кузнєцову;

- Олександру Алєксєєнку – герою Радянського Союзу;

- генералу-полковнику міліції Леоніду Бородичу;

- воїну-афганцю Сергію Калантаю.

Кращими визнано роботи 23 авторів.

Середня вікова група (10-14 років)

Поезія:

І місце – Пирогова Карина, 5 клас КЗШ № 99 (робота «Воинский праздник – радость и слезы…»);

ІІ місце – Горбань Єлизавета, 7 клас КЗШ № 100 (робота «Інгулець»);

ІІ місце – Вовченко Вікторія, 8 клас КЗСШ № 4 (робота «Генералу Кульчицькому присвячується…»);

ІІІ місце – Бондаренко Анастасія, 9-В клас КГ № 95 (робота «Да, он – герой!»);

ІІІ місце – Бендрик Вікторія, 8-А клас КЗШ № 126 (робота «Герої - земляки»);

ІІІ місце – Мяленко Валерія, 6-А клас КЗШ № 42 (робота «Пам’яті Валі Котика»)

Проза:

І місце – Шалунова Аліна, КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР (робота «Партизанський розвідник»);

ІІ місце – Войшель Валерія, КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР (робота «Криворізька Зоя»);

ІІ місце – Василенко Валерія, 5 клас КЗШ № 108 (робота «Сержант Матусевич»);

ІІ місце – Мотижинець Данило, 4 клас КЗШ № 69 (робота «Пам'ять дорога серцю»);

ІІІ місце – Бобровник Карина, КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР (робота «Вулиця імені захисника і митця»);

ІІІ місце – Коршенко Анастасія, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР (робота «Знайомий проспект»);

ІІІ місце – Данилова Радмила, 8-А клас КЗШ № 86 (робота «Вулиця Генерала Кузнєцова»)

Старша вікова група (від 15 до 18 років)

Поезія:

І місце – Михайленко Анастасія, КПНЗ «ЦХЕТДЮ «Орфей» КМР (збірка поезій);

ІІ місце – Кузьміна Валерія, 10 клас КЗШ № 93 (робота «Подвиг, що залишається у віках»);

ІІІ місце – Шевченко Дарія, 10 клас КЗШ № 17 (робота «В честь Победы»)

Проза:

І місце – Биховець Дар’я, 11 клас КТГ (робота «Мій адмірал (пам’яті адмірала Головка)»);

ІІ місце – Іванова Ольга, 11 клас КЗШ № 40 (робота «Вулиця імені мого прадідуся – Олександра Алєксєєнка»);

ІІ місце – Юрченко Богдан, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР (робота «Політ до мети довжиною в життя»);

ІІ місце – Темченко Дар’я, 9-Г клас КНВК № 129 ГЛАС (робота «Вулиця імені В.Матусевича»);

ІІІ місце – Сліпченко Яків, 10-Б клас КЗШ № 26 (робота «Вулиця Івана Демиденка»);

ІІІ місце – Злобіна Ольга, 11 клас КЗШ № 21 (робота «Надія»);

ІІІ місце – Хапун Олена, 11 клас КЗШ № 61 (робота «Погляд у вічність»)

Переможці літературного конкурсу «Їх іменами названі вулиці» будуть нагороджені грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради на підсумковому заході «Об’єднані любов’ю до України», який відбудеться 17 травня 2018 року на базі КНВК № 128.

Категорія: Виховна робота | Додав: krinfometodcentr (30.03.2018)
Переглядів: 66 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Міська науково-практична краєзнавча конференція «Криворіжжя – славетний гірничий край»


Урочисте відкриття ІІІ міської виставки-звіту творчих колективів міста «Від учня до майстра - 2018»


Профорієнтаційний семінар для старшокласників та фахівців соціально-психологічної служби


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2018  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2018