Середа, 26.01.2022, 12:37
КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Фін. документи та закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Отримання правової
безоплатної допомоги -
Єдиний контакт-центр
0 800 213 103


Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18

Корисні посилання


















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна середня освіта » Початкова освіта

Первоцвіт - 2013
29 січня 2013 р.  відбулося засідання міського фахового журі конкурсу дитячої літературної творчості «Первоцвіт - 2013».
 
На міський етап конкурсу було направлено 49 робіт учнів 2-4 класів у шести номінаціях. Члени журі з розумінням і оптимізмом шукали ті рядки, які відрізнялися  самостійністю й оригінальністю образів, спонукали б читача повірити у творче натхнення юного автора.

                   У номінації «Мій рідний край» посіли :

І місце  -   Поштовий Іван, учень 3 - А класу КСШ №74 Саксаганського району;

ІІ місце –   Пасько Роман, учень 4  класу КЗШ № 61 Тернівського району;

ІІІ місце -   Трубаєва Марія, учениця 3-Б класу КЗШ №87 Довгинцівського району;

                   Зеленець Олександра, учениця 4-В класу КНТМЛ №16 Дзержинського району.

 

У номінації «Буду я природі другом» посіли :

І місце –  Тимченко Юрій, учень 4-Б класу КЗШ №79 Центрально-Міського району;

ІІ місце -  Романенко Ігор, учень 3-А класу КЗШ № 113 Саксаганського району;

ІІІ місце – Білоножко Андрій, учень 4 - А класу КГ №127 Інгулецького району;

                  Овсяннікова Катерина, учениця 4 класу КЗШ №105 Тернівського району.

 

      У номінації «Думки дітей про все на світі» посіли:

І місце  – Самійленко Ольга, учениця 4 класу КЗШ № 116 Тернівського району;

ІІ місце – Бєлий Даніїл, учень 4-Б класу КГТМЛ №81 Довгинцівського району;

ІІІ місце – Озорнін Ілля, учень 4-А класу КЗШ № 66 Дзержинського району;

                  Михайлова Юліанна, учениця 3-Б класу КЗШ № 59 Інгулецького району;

                  Ювженко Арина, учениця 3-А класу КЗШ №32 Жовтневого району,   

                               

                              У номінації «Смішинки-веселинки» посіли:

І місце  -  Свєшникова Анастасія, учениця 4-В класу КНТМЛ №16 Дзержинського р-ну;

ІІ місце -  Учитель Максиміліан, учень 3-Б класу КЗШ №8 Центрально-Міського району;

ІІІ місце - Голяк Артем, учень 4-А класу КЗШ №45 Тернівського району;

                  Ратєєва Катерина, учениця 3-Б класу КЗШ №32 Жовтневого району.

 

                                 У номінації «Усмішки» посіли :

І місце   –  Біденко Олеся, учениця 4-А класу КЗШ №130 Довгинцівського району;

ІІ місце  -  Сизов Кирило, учень 4-Б класу КЗШ №33 Жовтневого району;

ІІІ місце -  Сударін Олексій, учень 3-А класу КЗШ №8 Центрально-Міського району;

                   Охріменко Сергій, учень 4-А класу КЗШ №124 Саксаганського району. 

 

                                     У номінації «Твір за прислів’ям» посіли :

І місце   -    Многолєтня Анастасія, учениця 4-Б класу КЗШ №93 Жовтневого району;

ІІ місце  -   Дічук Юлія, учениця 4 класу КЗШ № 100 Інгулецького району;

ІІІ місце -  Кириленко Вікторія , учениця 4-В класу КГ №91 Саксаганського району;

                   Косінюк Мар'яна, учениця 4-А класу КЗШ №7Дзержинського району.

 

Вітаємо переможців та призерів конкурсу «Первоцвіт-2013» та вчителів, які прищеплюють своїм вихованцям смак до художнього слова !

 

То нехай  квітка натхнення «Первоцвіт» зростає  у кожній школі, на безмежних просторах нашого міста і об’єднує творчі особистості у сузір’я талантів рідного Криворіжжя.

                                                                                        

                                                                                                      Оргкомітет конкурсу

Категорія: Початкова освіта | Додав: germangesha (29.01.2013) | Автор: Мещерякова Т.В.
Переглядів: 824 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Методичні заходи 2020-2021

Вивчаємо правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
© 2011-2022  Сайт комунального закладу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2022