П`ятниця, 13.12.2019, 14:25
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання
















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Вітаємо переможців міського (відбіркового) туру ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

28 листопада 2019 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 відбувся міський (відбірковий) тур ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

На розгляд журі було направлено 63 роботи учнів 3-11 класів. Переможцями та призерами стали учні, роботи яких відрізнялися самостійністю, оригінальністю думок, вдалим застосуванням виражальних засобів, глибокими знаннями з граматики, лексики та синтаксису.

Оголошуємо результати Конкурсу.

місце

Прізвище, ім’я,      по батькові учня

Заклад освіти, район

П.І.Б учителя

3 клас

1 місце

Авраменко Марія Олександрівна

Криворізька загальноосвітня школа №87, Довгинцівський район

Гладченко Наталія Вікторівна

2 місце

Кривда Тимур Ярославович

Криворізька загальноосвітня школа №26, Металургійний район

Вірко Світлана Леонідівна

3 місце

Лисяця Уляна Тимурівна

Криворізька загальноосвітня школа №8, Центрально-Міський район

Васянович Галина Миколаївна

4 клас

1 місце

Зотова Кароліна Анатоліївна

Криворізька загальноосвітня школа №87, Довгинцівський район

Горностай Валентина Сидорівна

2 місце

Тітова Єлизавета Владиславівна

Криворізька спеціалізована школа №74, Саксаганський район

Іванова Наталія Валентинівна

3 місце

Антоненко Дарина Андріївна

Криворізька загальноосвітня школа №93, Покровський район

Стойко Тетяна Володимирівна

5 клас

1 місце

Кузнєцова Віра Ігорівна

Криворізька спеціалізована загальноосвітня школа №20, Центрально-Міський район

Євладенко Галина Василівна

2 місце

Черненко Олександра Артемівна

Криворізька загальноосвітня школа №94, Довгинцівський район

Постоян Наталія Володимирівна

3 місце

Зубко Кристина Ігорівна

Криворізька гімназія №95, Металургійний район

Потабашня Олена Іванівна, Дзюбенко Олена Валентинівна

6 клас

1 місце

Ясіновська Анастасія Євгенівна

Криворізька загальноосвітня школа №90, Довгинцівський район

Артеменко Любов Іванівна

2 місце

Пугач Михайло Сергійович

Криворізька Центрально-Міська гімназія, Центрально-Міський район

Швачич Любов Сергіївна

3 місце

Глотепко Анастасія Олександрівна

Криворізька загальноосвітня школа №26, Металургійний район

Левченко Вікторія Анатоліївна

7 клас

1 місце

Зинов`єв Платон Олегович

Криворізький навально-виховний комплекс №129 «ГЛАС», Довгинцівський район

Ліснича Вікторія Миколаївна

2 місце

Лисечко Анастасія Олександрівна

Криворізька спеціалізована школа №118, Саксаганський район

Смуток Наталя Володимирівна

3 місце

Демченко Софія Вікторівна

Криворізька Центрально-Міська гімназія, Центрально-Міський район

Лісевич Ірина Миколаївна

8 клас

1 місце

Сечина Оксана Леонідівна

Криворізька загальноосвітня школа №130, Довгинцівський район

Грінченко Наталія Володимирівна

2 місце

Ващенко Анастасія Андріївна

Криворізька загальноосвітня школа №26, Металургійний район

Зуєва Валентина Пилипівна

3 місце

Лещинська Софія Вікторівна

Криворізький навчально-виховний комплекс, Центрально-Міський район

Раєцька Світлана Вікторівна

9 клас

1 місце

Ревенко Іван Максимович

Криворізька загальноосвітня школа №79, Центрально-Міський район

Хрипун Жанна Михайлівна

2 місце

Степанова Єлизавета Тарасівна

Криворізька загальноосвітня школа №65, Довгинцівський район

Чуровська Ліліана Віталіївна

3 місце

Іванова Марина Михайлівна

Криворізька загальноосвітня школа №69, Металургійний район

Бесараб Ольга Володимирівна

10 клас

1 місце

Черноіваненко Вікторія Андріївна

Криворізька загальноосвітня школа №8, Центрально-Міський район

Боронило Алла Миколаївна

2 місце

Толстяк Маргарита Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа №26, Металургійний район

Левченко Вікторія Анатоліївна

3 місце

Максименко Дарина Володимирівна

Криворізька загальноосвітня школа №121, Покровський район

Вовк Наталя Миколаївна

3 місце

Нетреба -Шумлянський Андрій Степанович

Криворізький навчально-виховний комплекс №35 «Імпульс»

Іващенко Ольга Володимирівна

11 клас

1 місце

Ревун Олександра Сергіївна

Криворізька педагогічна гімназія, Довгинцівський район

Ревун Оксана Юріївна

2 місце

Сербул Анастасія Андріївна

Криворізька загальноосвітня школа №75, Металургійний район

Сербул Алла Миколаївна

3 місце

Юхимець Тетяна Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа №121, Покровський район

Макаренкова Світлана Василівна

         

 

Оргкомітет та журі Конкурсу вітає переможців і призерів,

щиро вдячні вчителям, які їх підготували,

а також батькам, що підтримали у дітей бажання змагатися і перемагати!

 

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: imetodcentr (28.11.2019)
Переглядів: 110 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Вивчаємо новий правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
kzimc
© 2011-2019  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2019