П`ятниця, 13.12.2019, 13:53
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання
















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Вітаємо переможців міського відбіркового туру Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка

03.12.2019 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 відбувся міський відбірковий тур Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка.

На розгляд журі було направлено 49 робіт учнів 5-11 класів. Переможцями та призерами стали учні, роботи яких відрізнялися самостійністю, оригінальністю думок, вдалим застосуванням виражальних засобів, глибокими знаннями з граматики, лексики та синтаксису.

Оголошуємо результати Конкурсу:

5 клас

1 місце - Ковалевська Софія Сергіївна; Криворізька гімназія №95, Металургійний район; керівник - Щурінова Анастасія Сергіївна;

2 місце - Круткова Анна Миколаївна; Криворізький навчально-виховний комплекс №81, Довгинцівський район; керівник - Бурлака Олена Валентинівна;

3 місце - Парасюк Юлія Дмитрівна; Криворізька загальноосвітня школа №29, Центрально-Міський район; керівник - Тітяєва Світлана Олександрівна; 

6 клас

1 місце - Білокоз Марія Сергіївна; Криворізька загальноосвітня школа №12, Центрально-Міський район; керівник - Іванова Наталія Сергіївна;

2 місце - Шмакова Наталія Максимівна ; Криворізька загальноосвітня школа №93, Покровський район; керівник - Проценко Олена Анатоліївна;

3 місце - Ісаханова Каріна Каренівна; Криворізька загальноосвітня школа №103, Металургійний район; керівник - Совпенко Світлана Анатоліївна;

7 клас

1 місце - Терещук Тетяна Андріївна; Криворізька загальноосвітня школа №87, Довгинцівський район; керівник - Кривонос Наталя Володимирівна;

2 місце - Стрижкова Яна Денисівна; Криворізька загальноосвітня школа №12, Центрально-Міський район; керівник - Савчук Валентина Миколаївна;

3 місце - Родічкін Володимир Олексійович; Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа №4, Металургійний район; керівник - Зіноватна Світлана Анатоліївна;

8 клас

1 місце - Маркіна Анна Петрівна; Криворізький Центрально-Міський ліцей, Центрально-Міський район; керівник - Лящук Олена Миколаївна;

2 місце - Якімова Аліна Юріївна; Криворізька загальноосвітня школа №87, Довгинцівський район; керівник - Ніколайцева Ольга Вікторівна;

3 місце - Кринько Софія Олександрівна; Криворізька гімназія №95, Металургійний район; керівники - Швець Наталія Іванівна, Аністрат Лариса Петрівна;

9 клас

1 місце - Іванова Марина Михайлівна; Криворізька загальноосвітня школа №69, Металургійний район; керівник - Бесараб Ольга Володимирівна;

2 місце - Алмаз Софія Юріївна; Криворізький навчально-виховний комплекс №81, Довгинцівський район; керівник - Михайленко Тетяна Леонідівна;

3 місце - Папіян Віра Ренатівна; Криворізька Центрально-Міська гімназія, Центрально-Міський район; керівник - Петренко Олена Яківна;

10 клас

1 місце - Єрьоменко Ірина Сергіївна; Криворізька загальноосвітня школа №23, Центрально-Міський район; керівник - Солдатенко Катерина Валеріївна;

2 місце - Соколова Єлизавета Євгеніївна; Криворізький навчально-виховний комплекс №129 «ГЛАС»; керівник - Мисник Юлія Василівна;

3 місце - Стукалюк Ганна Сергіївна; Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа №4, Металургійний район; керівник - Вовченко Оксана Миколаївна;

11 клас

1 місце - Сербул Анастасія Андріївна; Криворізька загальноосвітня школа №75, Металургійний район; керівник - Сербул Алла Миколаївна;

2 місце - Черкасова Анна Костянтинівна; Криворізька загальноосвітня школа №8, Центрально-Міський район; керівник - Забеловва Тетяна Володимирівна;

3 місце - Юхимець Тетяна Сергіївна; Криворізька загальноосвітня школа №121, Покровський район; керівник - Макаренкова Світлана Василівна.

 

Оргкомітет та журі Конкурсу вітає переможців і призерів,

щиро вдячні вчителям, які їх підготували,

а також батькам, що підтримали у дітей бажання змагатися та перемагати!ф

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: germangesha (03.12.2019)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Вивчаємо новий правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2019  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2019