Четвер, 02.04.2020, 00:58
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання
















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Вітаємо переможців міського конкурсу творчо-пошукових робіт з геометрії «Студія геометричних ідей»

25.02.2020 на базі Криворізької гімназії №49 відбувся захист робіт міського конкурсу творчо-пошукових робіт з геометрії «Студія геометричних ідей». Всього на конкурс було надано 116 робіт.

Переможцями та призерами конкурсу стали 61 учень, з них І місце – 15, ІІ місце – 24, ІІІ місце  – 22.

Переможці секції «З історії розвитку геометрії»

Корж Поліна Сергіївна, 6 клас, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123;

Романчук Кароліна Вікторівна, 8 клас, Криворізька спеціалізована школа № 118;

Хорольська Вероніка Юріївна,8 клас, Криворізький Центрально-Міський ліцей;

Дренов Дмитро Артурович, 9 клас, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 121;

Волощук Дмитро Ігоревич, 11 клас, Криворізька педагогічна гімназія;

Прохорчук Дмитро Сергійович, 11 клас, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №123.

Переможці секції  «Наробки з розв`язання геометричних задач з планіметрії та стереометрії»

Попович Євген Андрійович, 7 клас, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78;

Туркін Олексій Дмитрович, 6 клас, Криворізька гімназія №95;

Цапков Антон В’ячеславович, 8 клас, Криворізька педагогічна гімназія;

Береговенко Катерина Ігорівна, 9 клас, Криворізький Покровський ліцей;

Козачинська Софія Андріївна, 9 клас, Криворізька гімназія №49;

Саранча Даниіл Андрійович, 10 клас, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 130;

Лінчук Анастасія Вадимівна, 11 клас, Криворізька педагогічна гімназія.

Переможці секції «Технологія побудови геометричних фігур, геометричних тіл та їх використання в різних сферах діяльності»

Кифенко Лілія Владиславівна, 6 клас, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №109; 

Морозов Дмитро Олександрович, 10 клас, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №130.

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: germangesha (26.02.2020)
Переглядів: 39 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Вивчаємо новий правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2020  Сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2020