Понеділок, 11.12.2017, 18:01
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Вітаємо переможців і призерів конкурсу «Лінгва»

13.01.2017 на базі Криворізької спеціалізованої школи №71 відбувся І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України року відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – конкурс «Лінгва», який зібрав талановиту молодь Кривого Рогу.

Відео 

Відділення мовознавства (конкурс «Лінгва»)

Секція «Англійська мова»

Мітько Діана

10 клас

КСШ №71

І місце

Лавриненко Аліна

10 клас

КСШ №71

ІІ місце

Петренко Софія

11 клас

КПГ

ІІ місце

Куценко Максим

10 клас

КСШ №71

ІІ місце

Соломка Ольга

11 клас

КСШ №107

ІІ місце

Міценко Віталій

11 клас

КСШ №107

ІІ місце

Кравець Олександра

11 клас

КЦМЛ

ІІ місце

Гичко Марія

9 клас

КЗСШ №4

ІІ місце

Пелих Анастасія

10 клас

КСШ №107

ІІ місце

Козаченко Софія

10 клас

КПГ

ІІ місце

Жук Микита

10 клас

КЗШ №61

ІІ місце

Пенська Марія

9 клас

КСШ №107

ІІ місце

Буртовий Єгор

11 клас

КСШ №71

ІІІ місце

Коломейцева Аліена

9 клас

КНВК №35 – ліцей «Імпульс»

ІІІ місце

Карпішина Карина

9 клас

КНВК №35 – ліцей «Імпульс»

ІІІ місце

Самородна Вікторія

10 клас

КЦМЛ

ІІІ місце

Секція «Німецька мова»

Матрос Владислав

10 клас

КСЗШ №20

ІІ місце

Пікеніна Даря

10 клас

КПГ

ІІІ місце

Кондрашов Дмитро

9 клас

КГТЛ №129

ІІІ місце

Коряка Анна

10 клас

КСЗШ №20

ІІІ місце

Секція «Світової літератури»

Кузьменко Даря

10 клас

КГ №95

ІІІ місце

 

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: germangesha (13.01.2017)
Переглядів: 219 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Засідання журі міського заочного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Методист-2018»


Нарада з методистами по роботі з дитячими ЗМІ закладів позашкільної освіти


Нарада з методистами по роботі з дитячими об’єднаннями закладів позашкільної освіти


Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017