Субота, 23.06.2018, 18:54
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Свято вшанування переможців міських предметних олімпіад

18.05.2018 на базі комунального позашкільного повчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» Криворізької міської ради відбулося свято вшанування переможців міських предметних олімпіад, лауреатів номінацій «Флагман олімпіадного руху-2018», «Кращий учитель-наставник».

Зі словами привітання до присутніх звернулася директор КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Ратєєва Світлана Василівна. Особлива подяка пролунала педагогам та батькам, які підтримують дітей, виховують у їх серцях почуття добра, людяності, любов до Батьківщини й рідного краю.

Цього навчального року, з жовтня по травень, учні 5-11 класів брали участь у районному, шкільному, районному, міському етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із 20 базових предметів. Олімпіадним рухом в нашому місті охоплено понад 12 тисяч учнів.

226 найкращих з них взяли участь у обласних олімпіадних змаганнях, 174 юні криворіжцістали переможцями. Криворізькі інтелектуали в командному заліку стали абсолютними переможцями обласних олімпіад з астрономії, російської мови та літератури, хімії, трудового навчання.

25 школярів увійшли до складу обласних команд і захищали честь Дніпропетровської області на всеукраїнських олімпіадах з української мови та літератури, історії, правознавства, астрономії, географії, іноземних мов (англійської, німецької, іспанської), математики, російської мови, трудового навчання, фізики, екології.

Призерами IV етапу (фінального) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін стали 13 старшокласників:

I місце УбийконьКристина КСШ №71, 10 клас іспанська мова

Бутовський Дмитро КЗШ №94, 9 клас трудове навчання

II місце Юріна Софія КСШ №71, 9 клас іспанська мова

Заєць Микола КЦМЛ, 9 клас математика

Гичко Марія КЗСШ №4, 10 клас російська мова

III місце Ксензук Вікторія КГ №95, 9 клас українська мова і література

Плешивцева Ірина КГ №95, 10 клас українська мова і література

Швець Владислав КЦМЛ, 10 клас історія

Шевченко Євген КГ №127, 9 клас правознавство

Звенигородська Катерина КНВК №129 «ГЛАС», 11 клас німецька мова

Чижук Марія КСЗШ №20, 11 клас німецька мова

Мітько Діана КСШ №71, 11 клас російська мова

Спиридонов Іван КГ №95, 8 клас математика

На святі вшановували переможців міських етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із 20 базових предметів - 70 учнів нагороджено медалями та дипломами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Відзначено подяками управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради10 кращих учителів-наставників закладів загальної середньої освіти, учні яких щорічно займають призові на олімпіадах різних рівнів, а саме:

• Анєчкіну Ольгу Іванівну, учителя іспанської мови Криворізької спеціалізованої школи №71;

• Глубенок Світлану Валентинівну, учителя фізики Криворізького Покровського ліцею;

• Кравця Володимира Миколайовича, учителя технічної праці КЗШ №94;

• Кравченко Тетяну Вікторівну, учителя фізики Криворізької гімназії №49;

• Міхальчука Сергія Анатолійовича, учителя історії Криворізького Центрально-Міського ліцею;

• Ніколаєву Вікторію Володимирівну, учителя німецької мови Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи №20 з поглибленим вивченням німецької мови;

• Охредько Лілію Іванівну, учителя історії та правознавства Криворізької гімназії №127;

• Руденко Валентину Анатоліївну, учителя німецької мови Криворізького навчально-виховного комплексу №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування»;

• Шахматову Світлану Миколаївну, учителя математики Криворізької гімназії №95;

• Шиманську Валентину Володимирівну, учителя російської мови та літератури Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи №4 з поглибленим вивченням іноземних мов.

У 2017-2018 навчальному році «Флагманами олімпіадного руху» стали 14 закладів освіти міста, а саме: КНВК №129 «ГЛАС», Криворізький Покровський ліцей, Криворізький Центрально-Міський ліцей, Криворізький природничо-науковий ліцей,Криворізька педагогічна гімназія, Криворізькі гімназії №49, 91, 95, Криворізька спеціалізована загальноосвітня школа №20 з поглибленим вивченням німецької мови, Криворізька спеціалізована школа №71, Криворізькі загальноосвітні школи №32, 94, 103, 130.

Святковий настрій створювали агітбригада «Креатив» КЗШ №41, художні колективи закладів міста:«ЦДЮТ «Дружба», «ЦДЮТ Металургійного району».

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: krinfometodcentr (18.05.2018)
Переглядів: 145 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Літо 2018

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2018  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2018