Неділя, 28.05.2017, 02:04
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Районні відкриті змагання на Кубок Довгинцівського району з радіокерованих автомоделей «Автоперегони – 2017»

У рамках міського фестивалю науково-технічної творчості «Техномарафон» та з метою популяризації і розвитку науково-технічної творчості серед учнівської молоді міста, виявлення, підтримки кращих творчих досягнень творчо-обдарованих дітей, обміну досвідом щодо організації та проведення масових заходів даного напряму 12.05.2017 на базі КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР відбулися відкриті районні змагання на Кубок Довгинцівського району з радіокерованих автомоделей «Автоперегони – 2017».

У змаганнях брали участь учні та вихованці закладів освіти міста:

  • 2 команди КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;
  • 2 команди КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР;
  • команда КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР;
  • команда КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР,
  • команда КЗШ №121.

Учасники змагалися в трьох класах радіокерованих моделей: баггі, РЦБ, ДТМ – 10.

За результатами даних змагань переможцями стали:

Клас моделей баггі:

І місце – Гатілов Іван, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;

ІІ місце – Подкопаєв Микита, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;

ІІІ місце – Алєксєєв Олександр, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР.

Клас моделей ДТМ:

І місце – Гатілов Іван, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;

ІІ місце – Алєксєєв Олександр, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;

ІІІ місце – Попенко Олексій, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР.

Клас моделей РЦБ:

група А:

І місце – Носков Максим, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;

ІІ місце – Казмірук Віталій, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;

ІІІ місце – Рішняк Антон, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР;

група Б:

І місце – Хруслов Дмитро, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР;

ІІ місце – Ткаченко Ілля, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР.;

ІІІ місце – Князюк Ярослав, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР.

В командній першості переможцями стали:

І місце – команда КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР (1 команда).

ІІ місце – команда КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР (2команада).

ІІІ місце – команда КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР (1 команда).

Переможці в особистій першості були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради, а команди переможці – грамотами та Кубками.

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: krinfometodcentr (12.05.2017)
Переглядів: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Літо 2017

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017