П`ятниця, 20.10.2017, 22:40
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Олімпіадний марафон Обласна олімпіада з української мови та літератури

27.01.2017 на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбулася обласна олімпіада з української мови та літератури, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади із даного предмета.

До складу міської команди входили 13 учнів: Ревун Олександра, Фатющенко Влада, КПГ; Кзензук Вікторія, КГ №95; Самборська Олександра, Дячук Анастасія, Яригіна Анастасія, Лехнер Катерина, КГ №49; Єрьоміна Софія, КГ №91; Маркевич Єлизавета, КСШ №118; Куждін Максим, КЗШ №114; Попович Єлизавета, КНВК №35; Гончар Софія, КГ №91; Ляшенко Дарина, КГТЛ №129; Лісічкіна Діана, КЗШ №110.

Переможцями  обласної олімпіади стали

І місце

  • Лісічкіна Діана, учениця 11 класу КЗШ №110

ІІ місце

  • Ревун Олександра, учениця 8 класу КПГ;
  • Кзензук Вікторія, учениця 8 класу КГ №95;
  • Самборська Олександра, учениця 9 класу КГ №49;
  • Маркевич, Єлизавета, учениця 9 класу КСШ №118;
  • Фатющенко Влада, учениця 9 класу КПГ;
  • Куждін Максим, учень 10 класу КЗШ №114;
  • Попович Єлизавета, учениця 10 класу КНВК №35 «Імпульс»;
  • Гончар Софія, учениця 10 класу КГ №91

ІІІ місце

  • Дячук Анастасія, учениця 10 класу КГ №49;
  • Яригіна Анастасія, учениця 11 класу КГ №49

 

За якісну та результативну підготовку учнів до обласної олімпіади висловлюємо подяку вчителям української мови та літератури: Сидоренко Наталії Борисівні, Красіній Тетяні Анатоліївні, КГ №49; Литвиновій Ірині Іванівні, КЗШ №110; Каракаш Тетяні Олексіївні, Ревун Оксані Юріївні, КПГ; Смуток Наталі Володимирівні, КСШ №118; Модло Олені Петрівні, КНВК №35; Мокряк Оксані Іванівні, КГ №91; Омелянчук Ніні Никифорівні, Бєліковій Юлії Юріївні, КЗШ №114.

 

Вітаємо всіх переможців та їх учителів з високими результатами!

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: krinfometodcentr (27.01.2017)
Переглядів: 255 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Конкурс малюнків серед школярів 1-4 та 5-7 класів «Мій кращий друг – безпечний рух»


Районні тури XV міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу аматорського фільму, комп’ютерної анімації «Рідне Криворіжжя»


Тематичні заходи в рамках Тижня безпеки руху


Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017