Понеділок, 29.05.2017, 04:58
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Олімпіадний марафон. Обласна олімпіада з російської мови та літератури

12.02.2017 на базі комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, в якому взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади із даного предмета.

До складу міської команди входили 10 учнів: Убийконь Кристина, КСШ №71; Гичко Марія, Лавренко Юлія, КЗСШ №4; Лісічкіна Діана, КЗШ №110; Хора Віолетта, КЗШ №58; Куждін Максим, КЗШ №114; Ярова Єлизавета, Сайко Олена, КСШ №107; Подавалкіна Марія, КГТЛ №129; Яригіна Анастасія, КГ №49. Усі учасники олімпіади посіли призові місця. Переможцями обласної олімпіади стали:

ІІ місце

- Убийконь Кристина, учениця 9 класу КСШ №71;

- Куждін Максим, учень 10 класу КЗШ №114;

- Сайко Олена, учениця 11 класу КСШ №107;

- Лавренко Юлія, учениця 11 класу КЗСШ №4;

- Лісічкіна Діана, учениця 11 класу КЗШ №110

ІІІ місце

- Гичко Марія, учениця 9 класу КЗСШ №4;

- Хора Віолетта, учениця 10 класу КЗШ №58;

- Ярова Єлизавета, учениця 10 класу КСШ №107;

- Яригіна Анастасія, учениця 11 класу КГ №49;

- Подавалкіна Марія, учениця 11 класу КГТЛ №129

За якісну підготовку учнів до обласної олімпіади висловлюємо подяку вчителям російської мови: Масік Світлані Володимирівні, КСШ №107 (підготувала 2 переможці); Гільовій Ользі Петрівні, КСШ №71; Шиманській Валентині Володимирівні, КЗСШ №4; Плотян Світлані Миколаївні, КЗШ №114; Глобенко Ірині Григорівні, КЗШ №58; Лященко Тетяні Віталіївні, КГТЛ №129; Пянковській Ірині Олексіївні, КГ №49; Буніній Ірині Олександрівні, КЗШ №110; Балагур Любов Вікторівні, КЗСШ №4.

Вітаємо всіх переможців та їх учителів з високими результатами!

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: germangesha (12.02.2017)
Переглядів: 135 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Літо 2017

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017