Четвер, 15.11.2018, 09:36
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Олімпіадний марафон Обласна олімпіада з географії

17.02.2018 у місті Дніпрі на базі КЗО «СЗШ №58» відбулася обласна олімпіада з географії, у якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади з даного предмета.

До складу міської команди входили 14 учнів: Мавроді Володимир, КЗШ №8; Попов Філіп, Коваленко Ілля, Трикоцька Єлизавета, КНВК №129 «ГЛАС»; Карпов Дмитро, Бабій Аніта, Куц Олександра, КЗШ №94; Дячук Анастасія, Крамаренко Дмитро, КГ №49; Мусієнко Дмитро, КЗШ №87; Тарадуда Станіслав, КЗШ №12, Криницька Карина, Петренко Анастасія, КНВК №81 «ЗШ – ліцей»; Сокрюкіна Марина, КЗСШ №4.

Переможцями обласної олімпіади стали:

І місце

Куц Олександра, учениця 9 класу КЗШ №94

ІІ місце

Дячук Анастасія, учениця 11 класу КГ №49;

Бабій Аніта, учениця 11 класу КЗШ №94;

Крамаренко Дмитро, учень 10 класу КГ №49

ІІІ місце

Попов Філіп, учень 8 класу КНВК №129 «ГЛАС»;

Мавроді Володимир, учень 8 класу КЗШ №8;

Тарадуда Станіслав, учень 8 класу КЗШ №12;

Криницька Карина, учениця 9 класу КНВК №81;

Петренко Анастасія, учениця 9 класу КНВК №81;

Мусієнко Дмитро, учень 11 класу КЗШ №87;

Сокрюкіна Марина, учениця 10 класу КЗСШ №4;

Трикоцька Єлизавета, учениця 11 класу КНВК №129 «ГЛАС».

За якісну та результативну підготовку учнів до  олімпіади з географії (на районному, міському, обласному рівнях) висловлюємо подяку вчителям: Ореховській Валерії Олексіївні, КНВК №129; Заїкі Тетяні Миколаївні, КЗШ №94 (підготувала 2 переможці); Захаровій Вікторії Анатоліївні, КГ №49 (підготувала 2 переможці); Петренюк Ганні Петрівні, КЗШ №12; Брічці Людмилі Василівні, Приходько Галині Петрівні, КНВК №81; Лемешенко Юрію Володимировичу, КЗШ №87 (підготував 2 переможці), Рузановій Ользі Петрівні, КЗШ №8; Копкіній Діні Миколаївні, КЗСШ №4.

 

Вітаємо всіх переможців та їх учителів з високими результатами!

 

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: krinfometodcentr (17.02.2018)
Переглядів: 208 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Засідання школи педагогічного зростання для вчителів фізики


Міський етап Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді


Майстер-клас для вчителів та тренерів шкіл «Основні етапи спортивного пішохідного туризму та їх подолання»


Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 4
Користувачів: 1
imetodcentr
© 2011-2018  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2018