Вівторок, 13.11.2018, 08:30
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Олімпіадний марафон - 2018 ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

28.10.2018 учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування). Олімпіада проходила на базі закладів КНВК №129, КГ №49, КПНЛ, КЦМГ, КГ №127, КНВК №35 «Імпульс», КЗШ №№8, 41, 42, 72, 103.

 У інтелектуальному змаганні взяли участь 137 учнів, із них 45 посіли призові місця.

Максимальну кількість балів (100) набрали за свою роботу учні: Пашковський Владислав, 11 клас, КЗШ №100; Коцько Кирило, 11 клас, КЦМЛ; Марущак Артем, 9 клас, КЗШ №94; Ліщенко Анастасія, 10 клас, КЗШ №103; Нагаєць Даніель, 11 клас, КНВК №35 «Імпульс»; Романенко Вероніка, 9 клас, КЗШ №37; Шийка Іван, 8 клас, КСШ №107; учні КНВК №129 «ГЛАС»: Єгоров Іван, 7 клас; Столітній Андрій, Тунін Дмитро, 8 клас; Гладченко Владислав, Захаренко Нікіта, Боровик Ярослав, 9 клас; Смірнов Владислав, Наєзжий Іван, 10 клас; Горб Нікіта, 11 клас. 

ПЕРЕМОЖЦІ – представники  навчальних закладів:

Район

Кількість учасників

Кількість переможців

Заклади, учні яких посіли призові місця

І місце

ІІ місце

ІІІ  місце

Довгинцівський

 

30

15

(10); КНВК №129 (9), КЗШ №94

(3);  КНВК №129 «ГЛАС»(3)

(2); КЗШ №№65, 130

Інгулецький

 

11

2

 

 

(2); КЗШ №№102, 114

Металургійний

 

23

5

(2); КЗШ №№7, 103

(1); КЗШ №66

(2); КЗШ №№75, 103

Покровський

 

16

6

(1); КСШ №71

(1); КГ №49

(4);КПЛ(2),КОЛІ, КЗШ №126

Саксаганський

33

10

(2); КСШ №107, КНВК №35

(5); КПНЛ (4),

КГ №91

(3); КНВК №35, КПНЛ, КЗШ №19

Тернівський

 

13

3

(2); КЗШ №№37, 117

(1); КЗШ №42

 

Центрально-Міський

11

4

(2); КЗШ №60, КЦМЛ

(1); КЗШ №123

(1); КЦМГ

Вітаємо переможців районної олімпіади з інформатики та вчителів, які їх підготували!

Бажаємо успіхів у наступному етапі змагань!

Пропонуємо ознайомитись із протоколами засідання журі районної олімпіади з інформатики та завданнями, які були запропоновані учням .

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: imetodcentr (28.10.2018)
Переглядів: 170 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Засідання школи педагогічного зростання для вчителів фізики


Міський етап Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді


Майстер-клас для вчителів та тренерів шкіл «Основні етапи спортивного пішохідного туризму та їх подолання»


Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 3
Користувачів: 1
imetodcentr
© 2011-2018  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2018