Середа, 22.02.2017, 13:57
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Міський відбірковий тур ХVІІ Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика з української мови

25.11.2016 на базі КЗШ №26 відбувся міський відбірковий тур ХVІІ Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика з української мови. На розгляд журі було направлено 63 роботи учнів 3-11 класів. Переможцями та призерами стали учні, роботи яких відрізнялися самостійністю, оригінальністю думок, вдалим застосуванням виражальних засобів, глибокими знаннями з граматики, лексики та синтаксису.

Оголошуються  результати міського відбіркового туру

ХVІІ Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика з української мови:

Місце

ПІБ учасника

Клас

Заклад, район

ПІБ учителя

І

Чванько

Дар’я Олександрівна

3-В

КГ №91, Саксаганський район

Плют

Ольга Григорівна

ІІ

Онищенко 

Іван Андрійович

3-А

КНТМЛ №81, Довгинцівський район

Френкель

Надія Іванівна

ІІІ

Соколова

Надія Павлівна

3-Б

КЗШ №115,

Інгулецький район

Краснова Валентина  Володимирівна

І

Кіріченко

Денис Олександрович

4-Б

КЗШ №102,

Інгулецький район

Струтинська Людмила Степанівна

ІІ

Осадчий

Ярослав Денисович

4-В

КЗШ №87, Довгинцівський район

Гладченко Н.В.

ІІІ

Демченко

Софія Вікторівна

4

КЗШ №8,

Центрально-Міський район

Буян

Тамара Григорівна

І

Федорова

Анастасія Олександрівна

5-Б

КЗШ №93,

Покровський

район

Сидоренко

Ірина Сергіївна

ІІ

Зуєва

Яна Ігорівна

5-Б

КЗШ №26, Металургійний район

Зуєва

Валентина Пилипівна

ІІІ

Білоус

Софія Іванівна

5

КЗШ №79,

Центрально-Міський район

Саєнко

Оксана Василівна

І

Рудяшко

Олександра Володимирівна

6-Б

КЗШ №90, Довгинцівський район

Артеменко Л.І.

ІІ

Цибратенко

Дарія Сергіївна

6

КЦМГ,

Центрально-Міський район

Петренко

Олена Яківна

ІІІ

Коняхін

Єгор Ілліч

6

КЗШ №75, Металургійний район

Шакула

Оксана Володимирівна

І

Бондаренко

Діана Вікторівна

7-Б

КНВК №35 «Імпульс», Саксаганський район

Іващенко

Ольга Володимирівна

ІІ

Попова

Євгенія Олександрівна

7

КЗШ №7,

Металургійний район

Гура

Тетяна Олександрівна

ІІІ

Дерев’янко

Анастасія Павлівна

7

КЦМГ,

Центрально-Міський район

Швачич

Любов Сергіївна

І

Пилипчук

Поліна Вадимівна

8-А

КСШ №9, Довгинцівський район

Міголь

Ірина Миколаївна

ІІ

Сербул

Анастасія Андріївна

8

КЗШ №75, Металургійний район

Сербул

Алла Миколаївна

ІІІ

Беспалюк Тетяна Олександрівна

8

КЦМГ,

Центрально-Міський район 

Петренко

Олена Яківна

І

Горб

Олександр Павлович 

9-Б

КЗШ №108, Довгинцівський район

Горб

Оксана Олександрівна

ІІ

Данилюк

Поліна Сергіївна

9

КЗШ №26, Металургійний район

Зуєва

Валентина Пилипівна

ІІІ

Величко

Аліна Миколаївна

9

КЗШ №32,

Покровський район

Криворотько

Тетяна Володимирівна

І

Пузіно

Милана Владиславівна

10-А

КЗШ №103, Металургійний район

Совпенко

Світлана Анатолііївна

ІІ

Бережна

Крістіна Олегівна

10

Криворізька

Тернівська гімназія

Прачова

Віта Анатоліївна

ІІІ

Жорняк

Катерина Вікторівна

10

КЗО «КОЛІ для сільської молоді»,

Покровський район

Грицай

Юлія Вікторівна

І

Джалілова

Валерія Русланівна

11

КЗШ №15, Металургійний район

Шевцова

Ольга Олексіївна

ІІ

Степанов

Владислав Сергійович

11-А

КЗШ №60,

Центрально-Міський район

Щербина

Людмила Іванівна

ІІІ

Матвієнко

Карина Михайлівна

11-Б

КЗШ №114,

Інгулецький район

Бєлікова

Юлія Юріївна

 

         За рішенням міського фахового журі на обласний (заочний) тур Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика з української мови направляються роботи учнів, які стали переможцями (посіли 1-е місце в паралелі класів).

 

Оргкомітет та журі Конкурсу вітає переможців і призерів,

щиро вдячні вчителям, які їх підготували,

а також батькам, що підтримали дітей у бажанні змагатися і перемагати!

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: germangesha (25.11.2016)
Переглядів: 290 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
ІІ етап обласного чемпіонату серед учнівських команд «Що? Де? Коли?»


Міська виставка-конкурс дитячої творчості «Країна Фантазія -2017»


Міський семінар-форум для директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів


Опитування для вихователів ДНЗ

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
germangesha
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017