Четвер, 21.09.2017, 00:36
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Міський літературний конкурс, присвячений 72-ій річниці Великої Перемоги

10 березня 2017 року в Кривому Розі стартувала міська патріотична акція «Виховуємо нащадків патріотів», яка передбачає залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької, туристсько-краєзнавчої та музейної роботи з метою національно-патріотичного виховання, утвердження активної громадянської позиції, виховання національної гідності, збільшення кількості дітей та молоді, які пишаються своїм українським походженням, громадянством та готові до захисту своєї Батьківщини та збереження пам’яті про подвиг наших земляків.

Відкрив міську акцію літературний конкурс, присвячений 72-ій річниці Великої Перемоги, який відбувся 28.03.2017 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району». До участі в конкурсі долучилися 87 юних аматорів від 43 загальноосвітніх та 5 позашкільних навчальних закладів, які надали 95 творчих робіт за номінаціями «Проза» та «Поезія». Літературні твори були представлені як українською, так і російською мовами в двох вікових категоріях (52 учасника в середній віковій групі та 35 - в старшій віковій):

Довгинцівський район: 13 учасників, 14 творчих робіт від КЗШ №№65, 87, 108, 130, КНТМЛ №81, КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія», КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба»;

Інгулецький район: 14 учасників, 17 творчих робіт від КГ №127, КЗШ №73, 102, 114;

Металургійний район: 15 учасників, 16 творчих робіт від КЗШІ №1, КЗСШ №4, КЗШ №№7, 63, 66, 103, КГ №95;

Покровський район: 8 учасників, 8 робіт від КЗШ №№32, 44, 62, 93, 125, 126, КЗШІ №4;

Саксаганський район: 12 учасників, 12 творчих робіт від, КГ №91, КЗШ №№17, 41, 72, 113, 119, 122, КСШ № 118;

Тернівський район: 12 учасників, 13 творчих робіт від КЗШ №№27, 37, 40, 42, 45, 48, 55, 61, НВК «ЗНЗ – Тернівський ліцей», КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт»;

Центрально-Міський район: 13 учасників, 15 творчих робіт від КЗШ №№2, 85, КПНЗ «ЦХЕТДЮ «Орфей», КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району».

Після кропіткої, складної та відповідальної роботи членів журі було визначено переможців конкурсу:

номінація «Поезія» середня вікова група:

1. Ратєєва Катерина, учениця КЗШ № 32 Покровського району;

2. Кущ Михайло, учень КЗШ №108 Довгинцівського району;

3. Сова Валерія, учениця КЗШ №48 Тернівського району;

4. Гаркуша Лілія, учениця КЗШ №42 Тернівського району;

5. Логачов Данило, учень КГ №127 Інгулецького району;

6. М’яленко Валерія, учениця КЗШ №42 Тернівський району;

номінація «Поезія» старша вікова група:

1. Білюк Вікторія, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт»;

2. Бельц Дар’я, учениця КЗШ №130 Довгинцівського району;

3. Скрипнік Леся, учениця КЗШ №102 Інгулецького району;

4. Маркевич Єлизавета, учениця КСШ №118 Саксаганськогого району;

5. Уреке Катерина, учениця КЗШ №93 Покровського району;

номінація «Проза» середня вікова група:

1. Карпулевський Микола, учень КЗШ №113 Саксаганського району;

2. Калюжна Єва, учениця КЗШІ №1 Металургійного району;

3. Сивинюк Роман, учень КЗСШ №4 Металургійного району;

4. Першута Дарина, учениця КЗШ № 122 Саксаганського району;

5. Воронова Ярослава, учениця КЗШ №73 Інгулецького району;

номінація «ПРОЗА» старша вікова група:

1. Горб Олександр, учень КЗШ №108 Довгинцівського району;

2. Юрченко Богдан, вихованець КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району»;

3. Клименко Вікторія, вихованка КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району»;

4. Богун Олександр, вихованець КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба»;

5. Юшманова Ксенія, учениця КЗШ №126 Покровського району;

6. Товмач Вікторія, учениця КЗШ №41 Саксаганського району.

Роботи переможців увійдуть до електронної збірки «Пам`ять не згасає…». Переможці та їх керівники будуть запрошені на урочисте підсумкове свято, яке відбудеться в травні місяці, де отримають заслужені нагороди.

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: germangesha (28.03.2017)
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Міська учнівська науково-практична конференція (за підсумками експериментально-дослідницької роботи учнів під час літньої біологічної школи)


Районні змагання з футболу «Осінні зірочки» на призи міської газети «Червоний гірник» серед команд загальноосвітніх навчальних закладів


Засідання міського методичного об’єднання вчителів початкових класів інтенсивної педагогічної корекції


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017