Вівторок, 25.04.2017, 19:15
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Міський конкурс-захист творчо-пошукових робіт «Краєзнавчий форум – 2017»

На виконання Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю, міської програми «Обдаровані діти - надія Криворіжжя», згідно з планом роботи управління освіти і науки виконкому міськради, наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 05.09.2016 №280 «Про організацію науково-дослідницької діяльності учнівської молоді в 2016-2017 н.р.», у межах міського фестивалю для обдарованої учнівської молоді «Інтелектуали Криворіжжя - 2017», з метою залучення учнівської молоді до творчо-пошукової діяльності, виховання молодого покоління суверенної держави на історично-сформованих засадах козацького світогляду, у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських, духовних і моральних цінностей, розвитку творчих здібностей, зв’язків між освітянами і учнівською молоддю різних районів міста Кривого Рогу 14.04.2017 в Криворізькій гімназії №127 було проведено міський конкурс-захист творчо-пошукових робіт «Краєзнавчий форум – 2017».

На конкурс було надано 80 робіт старшокласників із 35 загальноосвітніх навчальних закладів м. Кривий Ріг.

Довгинцівський район – 3 учасники (КЗШ №№65, 87, КПГ);

Інгулецький район – 18 учасників (КЗШ №№59, 92, 100, 102, 114, КГ №127);

Металургійний район – 8 учасників (КЗШ №№7, 15, 26, 69, КГ №95, КНТМЛ №16);

Покровський район – 18 учасників (КЗШ №№52, 71, 126, КЖЛ, КОЛІ);

Саксаганський район – 9 учасників (КЗШ №№31, 41, 122, КСШ №74, КГ №91, КПНЛ);

Тернівський район – 12 учасників (КЗШ №№37, 42, 61, 110, НВК «ЗНЗ-ТЛ»);

Центрально-Міський район – 10 учасників (КЗШ №№60, 123, КЦМГ, КЦМЛ).

Юні науковці представили роботи за такими напрямками: «Історія», «Краєзнавство», «Географія», «Література», «Мистецтвознавство, фольклор та етнографія», «Біологія та екологія».

Тематика наданих на конкурс-захист робіт свідчила про жвавий інтерес учнівської молоді до знань про рідний край, його історії та сучасності. Більшість із досліджень вирізнялись високим науковим та художнім рівнем, були підкріплені пошуковою, дослідницькою, практичною краєзнавчою роботою.

Оцінювали результати науково-пошукової діяльності:

- викладачі ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет» - Печеніна Н.А., кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії України та правознавства, доцент; Задорожна Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історії України та правознавства; Казаков В.Л., кандидат географічних наук, зав. кафедрою фізичної географії, краєзнавства і туризму; Остапчук І.О., кандидат географічних наук, доцент кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму; Савосько В.М., кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки та екології; Кобрюшко О.О., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри ботаніки та екології; Мельник Н.Г., кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української та зарубіжної літератур; Качайло К.А., кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови; Бугайова І.Є., співробітник кафедри української та зарубіжної літератур, заступник голови асоціації літераторів Криворіжжя, відповідальна за роботу музею «Літературне Криворіжжя» Криворізького державного педагогічного університету; редактор альманаху «Символ»;

- Шадир Т.М., методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради;

- педагоги загальноосвітніх навчальних закладів: Козіна Т.Ф., вчитель української мови та літератури КЗШ №102, Манько А.О., вчитель історії КПГ, Охредько Л.І., вчитель історії та правознавства КГ №127, Капильцова В.І., вчитель історії КЗШ №72, Калінкіна О.І., вчитель історії КЖЛ, Ісаєв Я.О., вчитель географії КСЗШ №4, Бруснік І.В., вчитель географії КЗШ №124, Шепетуха Н.М., директор КПНЗ «СЮН Покровського району», Гейко О.М., керівник гуртка КПНЗ «СЮН Покровського району», Кізіменко В.А., вчитель біології КЗШ №75, Дьяченко М.П., керівник гуртка «Народна лялька» КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія», Народний майстер України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, член Всесвітньої лялькової організації, Бущенко В.А., вчитель української мови та літератури КГ №127.

Переможцями конкурсу-захисту творчо-пошукових робіт «Краєзнавчий форум-2017» стали:

секція «Краєзнавство»:

I місце – Красенко Ада (КЗШ №60);

II місце – Олійник Віталіна (КЗШ №60), Радько Вероніка (КГ №95);

III місце – Семерюк Анна (КГ №95), Акуліч Маріола (КГ №91) Муляк Кароліна (КСШ №71);

секція «Історія»:

I місце – Шкуропат Олександр (КСШ №74), Потапова Людмила (КОЛІ);

III місце – Гавриленко Костянтин (КЗШ №15), Товмач Вікторія (КЗШ №41), Бензар Валерія (КСШ №100), Давиденко Катерина (КСШ №71);

секція «Біологія та екологія - 1»:

I місце – Шум Владислав (КОЛІ);

II місце – Мороз Вікторія (КЗШ №69), Єрмолаєва Маргарита (КОЛІ);

III місце – Дика Дар’я (КПГ),  Андріяшевський Максим (КЗШ №100), Коровін Сергій (КЦМЛ);

секція «Біологія та екологія - 2»:

I місце – Аверін Артем (КГ №127);

II місце – Куценко Аліна (КНТМЛ №16), Вінокурова Оксана (КЗШ №59);

III місце – Горбенко Аліна (КЗШ №7), Антипенко Юлія (КЗШ №102), Бєлякова Ліана (КЖЛ);

секція «Література»:

I місце – Хора Віолетта (КЗШ №58);

II місце – Бойко Наталія (КОЛІ), Тєлєгіна Дар’я (КГ №91);

III місце – Ялова Вероніка (КГ №127), Науменко Єлизавета (КОЛІ), Бабіченко Валерія (КЗШ №58);

секція «Географія»:

I місце – Давиденко Катерина (КСШ №74);

II місце – Шабаш Ігор (КЗШ №26), Артамонов Андрій (КЗШ №114);

III місце – Салогуб Максим (КЗШ №37), Нагула Артур (КЗШ №114);

секція «Мистецтвознавство, фольклор, етнографія»:

I місце – Гальченко Володимир (КЦМГ);

II місце – Троценко Дарина (КЗШ №37), Чумак Анна (КЗШ №123);

III місце – Петліна Єлизавета (КЗШ №42), Котар Уляна (КЗШ №61), Осадча Діана (КЗШ №123).

Під час перерви для юних науковців та їхніх керівників було проведено майстер-класи: «Декорування посуду в техніці декупаж» (вихователь ГПД Камшилова О.С.), «Писанкарство» (гуртківці Зразкового музею «Берегиня» КГ №127, кер. Солодуха Н.П.) та з виготовлення сувенірів «Великодній кролик» (вчитель обслуговуючої праці Бойко О.М.).

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: krinfometodcentr (14.04.2017)
Переглядів: 86 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Літо 2017

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Тематичні заходи до місячника безпеки життєдіяльності серед учасників навчально-виховного процесу


Засідання міського круглого столу для класних керівників, учителів правознавства за темою «Батьківський всеобуч – проблема сьогодення»


Засідання журі заочного туру міського конкурсу дослідницьких робіт  учнів 5-8 класів «Квітневі читання. Я в довкіллі»


Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017