П`ятниця, 20.10.2017, 11:31
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Міський конкурс англійської пісні «My favorite English song»

09.12.2016 на базі Криворізької загальноосвітньої школи №94 відбувся конкурс англійської пісні «My favorite English song».

Компетентне журі оцінило 72 номери від колективів та солістів із 52 навчальних закладів.

За підсумками проведення конкурсу журі визначило переможців у трьох вікових категоріях:

І місце

1- 4 класи:

1. Дущак Меланія, учениця КЗШ №60 Центрально-Міського району.

2. Бондар Олександра, учениця КСШ №71 Покровського району.

3. Анцупова Варвара, учениця КПГ.

5-8 класи:

1. Осташевська Ганна, учениця КЗШ №61 Тернівського району.

2. Крюкова Віолета, Полстян Данило, учні КЗШ №102 Інгулецького району.

3. Устименко Варвара, учениця КЗШ №105 Тернівського району.

4. Вигановська Вікторія, учениця КЗШ №27 Тернівського району.

5. Малецька Вікторія, учениця КЗШ №60 Центрально-Міського району.

6. Положко Марія, учениця КЗШ №73 Інгулецького району.

7.Чирко Марія, учениця КЗШ №32 Покровського району.

8. Погорецький Павло, ученик КЖЛ Покровського району.

9. Володіна Анастасія, учениця КСШ №71 Покровського району.

10. Січкар Дарія, учениця КГ №91 Саксаганського району.

11. Ансамбль «Wonderland» КЗШ №120 Саксаганського району.

12. Ковтун Олексій, учень КЗШ №105 Тернівського району.

 

9-11 класи:

  1. Турчин Андрій, учень КЗШ №37 Тернівського району.
  2. Добровольська Ксенія, учениця КЗСШ №20 Центрально-Міського району.
  3. Новицький Дмитро, учень КЗШ №23 Центрально-Міського району.
  4. Комарова Ксенія, учениця КЗШ №125 Покровського району.
  5. Дядечкіна Аліна, учениця КЗШ №68 Саксаганського району.
  6. Бадіца Антон, учень КПНЛ Саксаганського району.
  7. Орлова Анастасія, учениця КЗШ №72 Саксаганського району.
  8. Горова Поліна, учениця КСШ №118 Саксаганського району.
  9. Лопушан Ольга, учениця КЗШ №17 Саксаганського району.
  10. Брадул Михайло, учень КПГ Довгинцівського району.
  11. Глєбова Марія, учениця КЗШ №94 Довгинцівського району.
  12. Сухоніна Ксенія, учениця КЗШ №87 Довгинцівського району.
  13. Вокальний ансамбль «Рапсодія» КЗШ №41 Саксаганського району.

 

ІІ місце

5- 8 класи:

  1. Сімонова Діана, КЗШ №27 Тернівського району.
  2. Коломійцева Катерина, КЗШ №110 Тернівського району.
  3. Бас Варвара, учениця КЗШ №60 Центрально-Міського району.
  4. Євтушенко Вікторія, Кравчук Аліна, учениці КЗШ №23 Центрально-Міського району.
  5. Богдан Вероніка, КЗШ №52 Покровського району.
  6. Грипас Ганна, учениця КГ №49 Покровського району.
  7. Дорохіна Варвара, учениця КСШ №107 Саксаганського району.
  8. Холод Єлизавета, учениця КГ №91 Саксаганського району.
  9. Ансамбль КНВК №35 «Імпульс» Саксаганського району.
  10.  Мельник Аліна, учениця КЗШ №128 Довгинцівського району.
  11. Аліза де Саїда, учениця КЗШ №15 Металургійного району.
  12. Осокіна Валерія, учениця КЗШ №17 Саксаганського району.

 

9-11 класи:

  1. Матвієнко Карина, учениця КЗШ №114 Інгулецького району.
  2. Тріо «JoinUp» КСШ №107 Саксаганського району.
  3. Шкуропат Олександр, КСШ №74 Саксаганського району.

 

ІІІ місце

 

1-4 класи:

1.Ансамбль «Buterlies»КЗШІ №8 Тернівського району.

2.Бойко Єлизавета, Чигрин Вікторія, учениця КНВК №35 «Імпульс» Саксаганського району.

3. Гайдей Марта, учениця КСШ №74 Саксаганського району.

5-8 класи:

  1. Гаркуша Лілія, КЗШ №42 Тернівського району.
  2. Бєлозьорова Лілія, учениця КЗШ №117 Тернівського району.
  3. Ковтун Максим, Огур Орина, учні КЗШ №21 Саксаганського району.
  4. Будіна Вікторія, учениця КСШ №74 Саксаганського району.

 

 

9-11 класи:

1.Михайлова Владислава, Горбенко Аліна, Фаустова Яна, учениці КЗШ №7 Металургійного району.

2. Берлін Олена, учениця  КЗШ №101 Інгулецького району.

3. Карпенко Олександра, учениця КЗШ №60 Центрально-Міського району.

4. Дует «FairyTale»КЗШ №8 Центрально-Міського району.

5. Цесарчук Єлизавета, учениця КЗШ №86 Покровського району.

6. Бас Анастасія, учениця КСШ №71 Покровського району.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!!!

Висловлюємо щиру подяку адміністрації КЗШ №94 (директору Бородавці Олександру Миколайовичу, заступнику директора з виховної роботи Щербині Наталі Анатоліївні) за створення належних умов проведення міського конкурсу та комфортного перебування учасників та членів журі.

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: germangesha (09.12.2016)
Переглядів: 224 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Конкурс малюнків серед школярів 1-4 та 5-7 класів «Мій кращий друг – безпечний рух»


Районні тури XV міського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу аматорського фільму, комп’ютерної анімації «Рідне Криворіжжя»


Тематичні заходи в рамках Тижня безпеки руху


Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 3
Користувачів: 1
krinfometodcentr
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017