Субота, 22.01.2022, 15:16
КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Фін. документи та закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Отримання правової
безоплатної допомоги -
Єдиний контакт-центр
0 800 213 103


Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18

Корисні посилання


















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Міський інтелектуальний англомовний турнір «Дебати»

21.03.2013 у межах міського фестивалю для обдарованої учнівської молоді «Інтелектуали Криворіжжя - 2013», з метою створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді, підвищення інтересу до вивчення іноземних мов на базі навчально-виховного комплексу «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – дошкільний навчальний заклад» відбувся міський інтелектуальний англомовний турнір «Дебати».

Учасниками стали 36 команд 16 закладів освіти:

Дзержинський район    – КЗСШ №4, КЗШ №103;

Довгинцівський район  – КЗШ №89;

Жовтневий район           – КСШ №71;

Інгулецький район         – КГ №127, КЗШ №73;

Саксаганський район  – КСШ №107, КЗШ №41, 68, КГ №91, КНВК №35 – ліцей «Імпульс»;

Центрально-Міський район – КЦМГ, КЦМЛ, КСШ №20, КЗШ №22, 85, КНВК.

 

За віком команди розподілились таким чином:

молодша ліга - 6 команд;

середня ліга   - 14 команд;

старша ліга    - 16 команд.

 

Програма турніру передбачала наступні етапи:

півфінал - І і ІІ раунди /ігри молодшої, середньої і старшої ліги;

фінал - гра за І та ІІ місце команд старшої ліги.

Виступи команд оцінювало компетентне журі, до складу якого входили тренери - вчителі англійської мови закладів освіти міста, волонтери Корпусу Миру США в Україні.

 

Темами дебатів 2013 року були:

«Краще виховуватись у багатодітній сім’ї з братами та сестрами /для

молодшої ліги/;

«Неможливо знайти справжнього друга в ОN-LINE» /для середньої ліги/;

«Підлітковий вік - найважчий  період у твоєму житті» /для старшої ліги/.

 

Кращими гравцями старшої ліги стали команди КЗШ №103, КСШ №71, та НВК Центрально-Міського району.

Цікавою і змістовною була фінальна гра між командами КСШ №71 та КНВК Центрально-Міського району. Гравці показали високий рівень володіння мовленнєвими навичками і обізнаність із питань фізіології, психології підлітків, їх адаптації в соціумі.

Переможці

міського англомовного турніру «Дебати»

 

рейтинг

Школа

Склад команди

Молодша ліга

1

І місце

Криворізька спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №107

Чирва Костянтин

Балюра Гліб

Шаруденко Анна

2

ІІ місце

Криворізька спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 71

Артемов Ростислав

Лаврененко Анна

Кондратенко Тетяна

3

ІІІ місце

Криворізька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №22

Косолап Поліна

Полоус Влада

Голуб Анастасія

Кращий топ-спікер

Криворізька спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 71

Кондратенко Тетяна

Середня ліга

1

І місце

Криворізька спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №107

Нечаєва Лоліта

Мороз Олексій

Елкхаїр Ада

2

ІІ місце

КНВК «ЗСШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Коваленко Анастасія

Білошавіна Дар’я

Бордунова Єлизавета

3

ІІ місце

КНВК «ЗСШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Корсунський Михайло

Корсунський Дмитро

Авраменко Тарас

4

ІІІ місце

Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №4

Колещук Катерина

Кравець Олександра

Глінчаков Михайло

Кращий топ-спікер

КНВК «ЗСШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Авраменко Тарас

Білошавіна Дар’я

Старша ліга

7

І місце

Криворізька спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 71

Гуртова Анастасія

Харченко Тетяна

Просолупов Владислав

8

ІІ місце

КНВК «ЗСШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Павленко Дар’я

Дорнер Луїза

Самокнижник Ірина

9

ІІІ місце

Криворізька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №103

Чаплигіна Дар’я

Авагян Арина

Василенко Олександр

Кращий топ-спікер

КНВК «ЗСШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Павленко Дар’я

 

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: germangesha (27.03.2013) | Автор: Данилович Л.Я.
Переглядів: 572 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Методичні заходи 2020-2021

Вивчаємо правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2022  Сайт комунального закладу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2022