Вівторок, 16.01.2018, 10:22
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Міський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

15.12.2017 на базі КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». На конкурс було надано 12 робіт – віртуальні екскурсії музеями навчальних закладів. У заході брали участь 25 юних екскурсовода музеїв закладів освіти міста.

Діти продемонстрували свої вміння характеризувати експонати своїх музеїв, показали свої знання з історії свого краю, з геології, продемонстрували своє почуття патріотизму і гордості за те, що вони українці. Також проведення конкурсу дало можливість учням та педагогам обмінятись досвідом з роботи музеїв закладів освіти Кривого Рогу.

За підсумками журі були визначені переможці:

Історичний профіль музеїв

І місце – Худан Анастасія, екскурсовод історико-краєзнавчого музею КЗШ №61 Тернівського району;

ІІ місце – Ковбасюк Олександр, Многолєтня Анастасія, екскурсоводи музею бойової слави КЗШ №93 Покровського району;

ІІІ місце – Рябушкіна Олеся, екскурсовод музею Криворізького авіаційного гарнізону КЗШ №84 Довгинцівського району;

ІІІ місце – Каменєва Олена, екскурсовод музею «Подвиг» КЗШ №113 Саксаганського району.

Краєзнавчий профіль музеїв:

І місце – Бабич Михайло, Кравченко Ксенія, Дячук Анастасія, екскурсоводи геолого-краєзнавчого музею КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР;

ІІ місце – Максименко Інна, екскурсовод музею історії школи КЗШ №52 Покровського району;

ІІІ місце – Соловей Вікторія, екскурсовод музею етнографії та народного побуту КЗШ №87 Довгинцівського району;

ІІІ місце – Шаповал Владислав, Прокопенко Олександра, Ступак Дмитро, Плаксивий Валентин, екскурсоводи музею ім.Таїсії Буряченко КЗШ №37 Тернівського району.

Художній профіль:

І місце – Ткач Тетяна, Романова Юлія, Василюк Юлія, Івашко Андрій, екскурсоводи музею-майстерні Івана Авраменка КЗШ №120 Саксаганського району.

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: krinfometodcentr (15.12.2017)
Переглядів: 42 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Волонтерська акція «Подаруй усім свято»


Міська акція «Серпантин зимових подорожей»


Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
© 2011-2018  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2018