Субота, 25.02.2017, 16:59
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Міський етап творчих конкурсів юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», присвячений 85-річниці Дніпропетровської області

03.01.-04.01.2017 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» відбулося засідання журі міського етапу творчих конкурсів юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», присвяченого 85-річниці Дніпропетровської області.

         Учасниками конкурсу юних літераторів стали 72 учня ЗНЗ та вихованців ПНЗ з усіх районів міста - це переможці районних відбіркових етапів, а саме:

- Довгинцівський район – КСШ №9, КНТМЛ №81, КЗШ №№90, 108, 109, КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба»;

- Інгулецький район – КЗШ №№59, 73, 92, 102, 114, КГ №127;

- Металургійний район – КЗШ №7, КГ №95, КЗШІ №1;

- Покровський район – КЗШ №4, 44, 52, 93, КЖЛ;

- Саксаганський район – КЗШ №21, 31, 72, 119, КНВК №35, КГ №91;

- Тернівський район – КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт», КЗШ №№42, 61, 117;

- Центрально-Міський – КПНЗ «ПДЮТ».

         За рішенням компетентного журі переможцями визначено 36 юних літераторів в номінаціях «Проза» і «Поезія», із них – 8 чол. в молодшій віковій групі (7-10 років), 14 чол. в середній - (11-14 років), 14 чол. - в старшій (15-18 років). Їх роботи будуть направлені до 15 січня 2017 року в обласний ДЮК «Веснянка» для участі в заключному етапі конкурсу.

         Вітаємо заклади, які підготували 2 та більше переможців цього щорічного престижного конкурсу:

- Довгинцівський район – КНТМЛ №81, КЗШ №108;

- Інгулецький район – КЗШ №102;

- Металургійний район – КГ №95;

- Саксаганський район – КНВК №35;

- Тернівський район – КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт»;

- Центрально-Міський район – КПНЗ «ПДЮТ».

         Вже не в перший рік переможцями міського етапу стали такі відомі «юні письменники та поети» Криворіжжя як: Горб Олександр (КЗШ №108), Гайдук Серафим (КГ № 127), Воронова Ярослава (КЗШ №73), Анісімова Анастасія (КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт»), Калюжна Альона (ПДЮТ), Лабенко Вікторія (КЗШ №108), Гулак Марина (КГ №95), Зубова Олена (КГ №91), Клименко Вікторія (КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району). Їх роботи вирізнялись майстерністю та досконалістю, справили незабутнє враження на усіх членів журі.

         Учасниками та переможцями конкурсу юних композиторів стали представники Інгулецького району – Булаш Дар’я, учениця КГ №127, та Котовська Анастасія, вихованка музичної студії «Поступ» КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай».

         Учасниками конкурсу юних художників стали 90 учнів ЗНЗ та вихованців ПНЗ, представники таких закладів:

- Довгинцівський район – КПНЗ «ЦДЮТ «Гармонія», КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба», КПГ, КЗШ №№65, 84, 90, 94, КГТЛ №129;

- Інгулецький район – КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай», КГ №127;

- Металургійний район – КПНЗ «ЦДЮТ», КЗШ №№7, 103, КПНЗ «СЮТ»;

- Покровський район – КПНЗ «ЦДТ «Дивосвіт», КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт», КЗШІ №4, КОЛІ;

- Саксаганський район – КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях», КГ №91, КЗШ №21;

- Тернівський район – КПНЗ «ЦДЮТ «Сузір`я», КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт», КЗШ №42, НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів - Тернівський ліцей»;;

- Центрально-Міський – КПНЗ «ПДЮТ», КПНЗ «ЦПО «Зміна», КПНЗ «ЦХЕТДЮ «Орфей».

         За одностайною думкою членів журі переможцями визнано 41 юного художника в номінаціях: «Графіка», «Живопис», «Нетрадиційний живопис» та «Комп’ютерна графіка», із них: 15 чол. в молодшій віковій групі (7-10 років); 17 чол. в середній віковій групі (11-14 років); 9 чол. - в старшій (15-18 років).

         Серед закладів, які підготували 2 та більше переможців, можна відзначити: КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району», КПНЗ «ЦДЮТ «Сонях», КПНЗ «ЦДТ «Дивосвіт», КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт», КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району», КЗШ №№90, 94.

         Побажаємо всім переможцям гарних результатів в обласному етапі!

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: germangesha (04.01.2017)
Переглядів: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
ІІ етап обласного чемпіонату серед учнівських команд «Що? Де? Коли?»


Міська виставка-конкурс дитячої творчості «Країна Фантазія -2017»


Міський семінар-форум для директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів


Опитування для вихователів ДНЗ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017