П`ятниця, 22.09.2017, 00:03
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

Міські змагання з судномоделювання

З метою популяризації судномоделювання серед учнівської молоді, розвитку технічних та конструкторських здібностей, поширення досвіду щодо організації змагань з технічних видів спорту 12.05.2017 на базі КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР відбулись змагання з судномоделювання в рамках міського фестивалю науково-технічної творчості «Техномарафон».

У змаганнях брали участь 6 команд із чотирьох районів міста, а саме: КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР, КПНЗ «СЮТ Покровського району» КМР, КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району» КМР, КЗШ №33, КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна» КМР, вихованці дитячо-юнацького куріня Перевізької паланки Січового козацтва Запорізького.

На змаганнях панувала доброзичлива атмосфера спортивного азарту. Змагання відбувались у двох класах моделей – ЕН-300 та ЕК-300.

Підводячи підсумки змагань за кількістю набраних балів переможцями стали:

у класі моделей ЕН-300

І місце                   – Варотинський Олександр, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР;

ІІ місце                 – Попик Єгор, вихованець КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР;

ІІІ місце                – Шинкарьов Данило, вихованець ДЮК Перевізька паланка Січового козацтва Запорізького;

у класі моделей ЕК-300

І місце                   – Лотоцький Ярослав, вихованець КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР;

ІІ місце                 – Потапов Михайло, вихованець ДЮК Перевізька паланка Січового козацтва Запорізького;

ІІІ місце                – Євстратенко Максим, вихованець КПНЗ «СЮТ Покровського району» КМР;

командна першість

І місце                   – команда КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР;

ІІ місце                 – команда дитячо-юнацький куріню Перевізької паланки Січового козацтва Запорізького;

ІІІ місце                – команда КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

            Переможці нагороджені грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: krinfometodcentr (12.05.2017)
Переглядів: 34 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Міська учнівська науково-практична конференція (за підсумками експериментально-дослідницької роботи учнів під час літньої біологічної школи)


Районні змагання з футболу «Осінні зірочки» на призи міської газети «Червоний гірник» серед команд загальноосвітніх навчальних закладів


Засідання міського методичного об’єднання вчителів початкових класів інтенсивної педагогічної корекції


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017