Середа, 26.01.2022, 11:38
КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Фін. документи та закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Отримання правової
безоплатної допомоги -
Єдиний контакт-центр
0 800 213 103


Урядова гаряча лінія
попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та тендерної дискримінації
1547


Урядова консультаційна
лінія з питань безпеки дітей
в Інтернеті
1545

(далі обрати «3»)

Національна дитяча
гаряча лінія Ла-Страда
0 800 500 225
(із стаціонарних),
116 111
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
Національної поліції України
Єдиний контакт-центр
0 800 500 225
(із стаціонарних)
116 111
(з мобільних)

Національна гаряча лінія
з попередження домашнього насильства,
торгівлі людьми та
тендерної дискримінації
0 800 500 335
(із стаціонарних),
116 123
(з мобільних)

«Гаряча лінія»
служби у справах дітей
Дніпропетровської облдержадміністрації
056 732 48 71


Дніпропетровський
центр соціальних служб
056 370 48 18

Корисні посилання


















Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

ХХ Міський конкурс-захист дослідницьких робіт  «Квітневі читання. Я досліджую довкілля»

15.04-16.04.2021 у режимі відеоконференції Google Meet відбувся ІІ етап (публічний захист робіт) ХХ Міського конкурсу-захисту дослідницьких робіт «Квітневі читання. Я досліджую довкілля». З 9-12 квітня 2021 року журі конкурсу в режимі онлайн оцінювало електронні версії конкурсних робіт .

У конкурсі взяли участь 35 учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти.   

Оцінювало захист дослідницьких робіт компетентне журі у складі вчителів початкових класів: Марченко Галини Петрівни, КГ № 18; Дідур Оксани Миколаївни, КЗШ №7; Лук’яненко Жанни Станіславівни, КПГ; Курячей Віри Олександрівни, КСШ № 9; Дорогань Світлани Вікторівни, КЗШ №125; Симоненко Оксани Олександрівн, КГ №44; Синицької Олени Степанівни, КГ №127;  Коноваленко Лариси Анатоліївни, КЗШ №114; Білозір Світлани Станіславівни, КЗШ №8; Іванової Людмили Олександрівни,  КЗШ № 119;  Сашевської Наталії Вікторівни, КЗШ № 12; Холод Ірини Валеріївни, КЗШ № 41; Сердюк Наталії Матвіївни, КНВК «ЗНЗ-ТЛ»; Череп’яної Наталії Павлівни, КЗШ № 61; Бален Марії Богданівни, КНВК № 35 «Імпульс»; Платаної Світлани Олександрівни, КЗШ №15 ім. Решетняка; Федорчук Наталії Іванівни, КЗШ № 126.

Члени журі відмічають високий рівень підготовки учнів 4 класів до усного захисту робіт та вміння  супроводжувати свій виступ дослідницькими роботами.

За результатами ІІ етапів (заочного та очного) конкурсу члени журі визначили у кожній номінації  призові місця:

Номінація «Охорона здоров’я» (І група)

І місце - Бенько Назарій, учень КСШ №107 (учитель Тимошенкова Ю.М.)

ІІ місце - Бобешко Валерій, учень КГ №56 (учитель Парган С.М.)

ІІІ місце - Ахматова Марія, КЗШ №27 (учитель Ясногор М.О.)

Номінація «Охорона здоров’я» (ІІ група)

І місце - Євдокимова Марія, КЗШ №15 (учитель Волик Ю.О.)

ІІ місце - Мафтейчук Вероніка, КГ №58 (учитель Вінтоняк А.В.)

ІІІ місце

Гуменюк Вікторія, КЗШ №68 (учитель Поздняк А.В.);

Сомова Анна, КЗШ №42 (учитель Шукова Т.П.)

Номінація «Людина і природа» » (І група)

І місце - Фоменко Марат, КНВК «КСШ-ДНЗ» (учитель Каширець А.В.)

ІІ місце - Корченко Софія, КЗШ №73 (учитель Морозевич О.А.)

ІІІ місце - Воробейчик Мирослава, КГ №91 (Лозовська Т.М.)

Номінація «Людина і природа» » (ІІ група)

І місце - Печена Поліна, КЗШ №62 (учитель Мазуренко В.А.)

ІІ місце

Гришина Ксенія, КГ №36 (учитель Дементієнко Л.С.)

Майорова Анастасія, КЗШ №108 (учитель Багнюк С.С.)

ІІІ місце - Бурдієнко Аріна, КНВК №35 «Імпульс» (учитель Біла Т.М.)

Номінація «Тваринний світ»

І місце - Дзятко Ксенія, КЗШ №41 (учитель Сироткіна Т.А.)

ІІ місце - Бойко Остап, КЗШ №111 (учитель Магарилл О.В.)

ІІІ місце - Бойко Єгор, КЗШ №102 (учитель Хворостенко Л.С.)

Номінація «Рослинний світ»

І місце - Дейнега Семен, КЗШ №26 (учителі Дейнега О.В., Левченко О.В.)

ІІ місце - Астапова Яна, КЗШ №34 (учитель Ширіна Л.О.)

ІІІ місце - Асерська Анастасія, КЗШ №120 (учитель Солохіна С.М.)

Вітаємо переможців конкурсу та їх учителів !

Учасники конкурсу «Квітневі читання» та їх учителі отримають Подяку Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Криворізької міської ради.

Зичимо всім учасникам конкурсу  подальших творчих  успіхів і здобутків!

Пропонуємо ознайомитись із протоколами  засідання журі  конкурсу https://drive.google.com/drive/folders/1nM3pj8x1jOqnLrj7CgkdtGasisHhonCI?usp=sharing

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: imetodcentr (19.04.2021)
Переглядів: 163 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Методичні заходи 2020-2021

Вивчаємо правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
© 2011-2022  Сайт комунального закладу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2022