П`ятниця, 28.07.2017, 07:31
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання














Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з обдарованою молоддю

III міська першість учнівської молоді з авіамодельного спорту «Весняні ластівки – 2017»

У рамках міського фестивалю науково-технічної творчості «Техномарафон», з метою розвитку та популяризації авіамодельного спорту серед учнівської молоді та відзначення Дня пам'яті, примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 05.05.2017 на базі Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату №1 відбулася III міська першість учнівської молоді з авіамодельного спорту «Весняні ластівки – 2017».

         У змаганнях брали участь команди профільних позашкільних навчальних закладів науково-технічної творчості міста.

         На розгляд суддів учасниками змагань були представлені п’ять класів моделей літаків: F-1-D, F-1- L, F-1-R, F-1-N, «mini stiсk».

         За результатами даних змагань переможцями стали:

Моделі класу F-1-D

I місце – Колісник Дарина, вихованка КПНЗ «КНТТУМ Тернівського району» КМР.

II місце – Кузнецов Олексій, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

III місце – Мороз Станіслав, вихованець КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР.

Моделі класу F-1- L

I місце – Ковальов Євген, вихованець КПНЗ «КНТТУМ Тернівського району» КМР.

II місце – Павлов Артем, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

III місце – Сенько Владислав, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

Моделі класу F-1-R

I місце – Колісник Дарина, вихованка КПНЗ «КНТТУМ Тернівського району» КМР.

II місце – Кузнецов Олексій, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

III місце – Лящинський Ярослав, вихованець КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР.

Моделі класу  F-1-N

I місце – Кузнецов Олексій, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

II місце – Павлов Артем, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

III місце – Чепенко Максим, вихованець КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР.

Моделі класу  «mini stiсk»

I місце – Кашеверов Олексій, вихованець КПНЗ «КНТТУМ Тернівського району» КМР.

II місце – Ушаков Даниїл, вихованець КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

III місце – Ступак Дмитро, вихованець КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР.

За сумою балів учасників команди посіли наступні місця:

I місце – команда КПНЗ «КНТТУМ Тернівського району» КМР.

II місце – команда КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР.

III місце – команда КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР.

Переможці нагороджені грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

 

Категорія: Робота з обдарованою молоддю | Додав: krinfometodcentr (05.05.2017)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Літо 2017

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2017  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2017