Неділя, 09.12.2018, 22:30
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання


Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Робота з кадрами » Підвищення фахової кваліфікації

Засідання «круглого столу» «Організація роботи з питань безпеки життєдіяльності всіх учасників навчально-виховного процесу»

Дитина, її життя і здоров’я – найвища цінність держави. Тож захистити її від можливих небезпек і навчити безпечно взаємодіяти з довкіллям – одне з провідних державних завдань закладу дошкільної освіти та батьків; охорона та зміцнення здоров’я, безпека дітей мають бути головною стратегією та пріоритетом у роботі закладів дошкільної освіти.

У 2017-2018 н.р. в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 255» Криворізької міської ради було продовжено роботу з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітньо-виховного процесу.

22.05.2018 в КЗ «ДНЗ № 255» КМР було проведено засідання круглого столу з питань ЦЗ, ТБ, ОП учасників освітньо-виховного процесу закладів дошкільної освіти Інгулецького району (керівник: завідувач Бєлогрудова Л.В.). Були присутні вихователі-методисти закладів дошкільної освіти Інгулецького району та методист з питань дошкільної освіти КЗ «ІМЦ» КМР Черненко Т.В.

На початку засідання до уваги учасників засідання було представлено виставку методичних посібників, літератури, дитячих робіт з БЖД.

Вихователь-методист Шульга Н.М. провела презентацію «Ефективні форми, методи та прийоми формування у дітей дошкільного віку стійких уявлень про безпеку життєдіяльності», під час якої розширила уявлення педагогів про аспекти роботи з БЖД у закладі дошкільної освіти.

Під час проблемної бесіди з теми «Співпраця з батьками вихованців для реалізації завдань БЖД», яку провела вихователь-методист Шульга Н.М., учасники не лише поповнили свої знання на дану тематику, але й ділились своїм досвідом з практики роботи. Бесіда була проведена в атмосфері невимушеного спілкування.

Зацікавив присутніх перегляд заняття «Пам’ятка для Незнайка», що провела вихователь Апостолова Г.М. Метою заняття було навчити ітей правилам поведінки у екстремальних ситуаціях та розширити уявлення про правила безпечної поведінки у побуті. Педагог використала доцільні методи та прийоми активізації пізнавальної діяльності дітей, інтегрувала різні види діяльності під час проведення заняття. Слухачі відмітили, що педагог під час проведення засідання використала ІКТ – показ зображень стихійних небезпек на екрані мультимедійної дошки.

У процесі проведення гри-кластеру «Перевірте свої знання з БЖД» (провела вихователь Любімкіна С.В.) учасники засідання перевірили свої знання та уточнили деякі питання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Всім присутнім було надано пам’ятки щодо надання першої медичної допомоги. Учасники засідання переглянули показ відеомайстер-клас «Правила надання першої медичної допомоги», під час якого поглибили свої знання про надання першої медичної допомоги в різних ситуаціях.

За підсумками проведення даного заходу присутнім вихователям-методистам було надано методичні рекомендації.

 

 

Методичні рекомендації

учасникам круглого столу в опорному комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №255» Криворізької міської ради з теми «Організація роботи з питань безпеки життєдіяльності всіх учасників навчально-виховного процесу»

 

1.Вважати одним із пріоритетних напрямів діяльності сучасного закладу дошкільної освіти організацію роботи щодо формування уявлень з безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку.

 

2. Організація роботи з безпеки життєдіяльності дітей повинна включати: систематичну роботу з кадрами щодо підвищення рівня професійної майстерності у сфері безпеки життєдіяльності дітей; систематичну роботу щодо формування уявлень з безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку; створення здоров’язбережувального безпечного розвивального середовища.

 

3. При створенні безпечного і комфортного розвивального середовища у ЗДО слід керуватися специфічними принципами: відповідності психологічним закономірностям розвитку дитини на певних вікових етапах; дитячої активності та самостійності; універсальності та динамічності; раціональної організації, комплектування та гнучкого поділу на осередки; позитивного емоційного навантаження.

 

4. Завдяки впровадженню комплексного підходу до організації роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності у ЗДО досягати забезпечення комфортних умов праці усім співробітникам та формування всебічно розвиненої активної особистості кожної дитини.

 

5. Питання безпеки життєдіяльності вносити у річний план роботи закладу дошкільної освіти та систематично розглядати на засіданнях педагогічних рад і виробничих нарадах.

 

6. При організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі дошкільної освіти керуватись нормативно-правовим підґрунтям, згідно до наданого переліку в «Інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у дошкільних навчальних закладах» - додаток 1 до листа МОН України від 23.09.2014 № 1/9-482).

 

Категорія: Підвищення фахової кваліфікації | Додав: krinfometodcentr (22.05.2018)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
© 2011-2018  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2018