П`ятниця, 23.02.2018, 09:02
КЗ "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по пятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання


Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Інноваційна діяльність » Впровадження інноваційних педтехнологій

Вітаємо дипломантів Всеукраїнського конкурсу «Сталий розвиток – наш вибір» серед педагогів України

Уперше в рамках Міжнародного проекту ПРООН/ГЕФ «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України» 12.04.2016 на базі Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу «Сталий розвиток – наш вибір» серед педагогів України. Конкурс проводився за сприяння Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Гриневич Лілії Михайлівни, Міністерства освіти і науки України, Програми розвитку ООН в України та ГО «Всеукраїнська екологічна ліга».

Метою конкурсу було створення професійної платформи для пошуку нових орієнтирів сталого розвитку у формальній та неформальній освіті України, обміну досвідом, створення Всеукраїнського банку варіативних навчальних програм для навчальних закладів усіх ланок освіти.

Конкурс проводився у чотирьох номінаціях:

№1 - Розробки навчальних занять відповідно до програми спецкурсу «Основи стратегії сталого розвитку в Україні»;

№2 - «Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів та навчальних блоків для різних вікових категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів зміст яких висвітлював основні позиції сталого розвитку»;

№3 - Розробка позакласного заходу або свят, розваг для дітей дошкільного віку на теми: «Енергозбереження: я, родина, місто, держава», «Збалансоване природокористування», «Біорізноманіття – єдина умова існування життя», «Мій дім й сталий розвиток. Що спільного?», «Я навчу свою родини бути ощадливою!», «Вода – джерело життя», «Спасти наші ґрунти», «Як людина може змінити клімат на Землі?»;

№4 - Розробки сценаріїв освітньо-психологічних тренінгів на теми: «Сталий розвиток – вибір кожного».

На розгляд Експертних рад чотирьох номінацій Оргкомітетом Конкурсу було допущено 369 конкурсних робіт з 24 регіонів України. Лідером серед регіонів стала Дніпропетровська область, з навчальних закладів якої надійшло 73 роботи.

До складу Експертних рад Конкурсу увійшли передові фахівці в галузі освіти і науки, а саме: Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. До складу Експертної ради увійшли також представники обласних інститутів післядипломної освіти Львівської,  Хмельницької та Закарпатської областей.

За спільним рішенням Оргкомітету та Експертних рад було запрошено 39 лауреатів, конкурсні роботи яких отримали найвищі оцінки, серед яких освітяни Кривого Рогу:

у номінації №2 - робота Зубкової Тетяни Григорівні (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23) «Розробка навчальних блоків хімії для різних вікових категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо висвітлювання основних позицій сталого розвитку. Навчально-методичні матеріали для вчителя та учня» (76 балів);

у номінації №3 - робота Нелупенко Тетяни Миколаївни, Галик Наталії Миколаївни (комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №207) «Розробка виховного заходу на тему: «Енергозбереження: я, родина, місто, держава» для дітей старшого дошкільного віку» (80 балів);

у номінації №4 - роботи Безручко Інни Анатоліївни (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32) «Соціально-екологічний проект на тему: «Діти - дітям». Тренінгове навчання молодших школярів» (96 балів) та Шведун Ганни Григорівни (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №123) «Інтелектуальне дозвілля. Діяльнісний підхід до позакласної роботи з питань енергозбереження та змін клімату: екологічні ігри та тренінги: методичні рекомендації» (72 бали).

Усі лауреати презентували свої конкурсні роботи у форматі «відкритої доповіді», що надало можливість їм ознайомитися з роботами інших учасників.

За підсумками змагання були визначено 12 переможців конкурсу за чотирма номінаціями, з них:

Номінація 2:

Зубкова Тетяна Григорівна, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23;

Номінація 4:

Безручко Інна Анатоліївна, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32. 

Усім переможцям конкурсу були вручені дипломи та сертифікати на покупку необхідного приладдя для подальшої творчої роботи.

Урочисте нагородження переможців проводив Волков Сергій Сергійович – керівник сектору енергетики, охорони навколишнього середовища та сталого розвитку Програми розвитку ООН в Україні, кандидат юридичних наук та зазначені представники університету, який у своєму виступі наголосив, що за результатами Конкурсу буде підготовлено електронну версію навчально-методичних збірників кращих робіт, а найкращі розробки навчально-методичних комплектів навчальних програм будуть подаватися Оргкомітетом на розгляд фахових комісій Навчально-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України з метою отримання грифу.

Вітаємо лауреатів та дипломантів конкурсу!


Категорія: Впровадження інноваційних педтехнологій | Додав: germangesha (15.04.2016)
Переглядів: 637 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
Міська патріотична акція «Виховуємо нащадків патріотів»


Вивчення питання


Міський семінар-практикум «Створення педагогічних умов для розвитку художньо-естетичних здібностей учнів у ЗЗСО»


Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
© 2011-2018  Офіційний сайт комунального закладу "Інноваційно-методичний центр"
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Інноваційно-методичний центр" обов'язкове.
Кривий Ріг 2018