Понеділок, 01.03.2021, 10:46
КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Наші досягнення
Пошук на сайті
Фін. документи та закупівлі
Це цікаво
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Телефони довіри

"Гаряча" лінія
"Якщо ображають дитину"
час роботи: з 9 до 17
з понеділка по п'ятницу
8 056 370 48 19

Всеукраїнська дитяча лінія “Телефон Довіри”
8 800 500 21 80

Національна “Гаряча лінія” з питань насильства та захисту прав дітей
8 800 500 33 50

Національна “Гаряча лінія” по запобіганню торгівлі людьми
8 800 500 22 50

Корисні посилання


Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Інноваційна діяльність » Експериментальна робота

Підведення підсумків роботи за програмою експерименту всеукраїнського рівня

Відповідно до наказу МОН України від 30.06.2016 № 733 три заклади освіти КСШ №9, КЗШ №61, КНВК №128 протягом п’яти років здійснювали експериментальне дослідження у рамках всеукраїнського науково-педагогічного проєкту «Модель розвитку методологічної культури вчителя в системі сучасної шкільної освіти».

Мета проєкту: розробити модель розвитку методологічної культури вчителя в системі сучасної шкільної освіти, яка забезпечуватиме зростання його професійної компетентності на засадах інноваційно зорієнтованого сталого розвитку суспільства.

З метою узагальнення результатів роботи педагогічних колективів зазначених закладів за програмою експерименту та пропагування позитивного досвіду щодо формування методологічної культури сучасного вчителя 18.02. 2021 у режимі онлайн проведено міський методичний захід з теми «Методологічна культура класного керівника закладу загальної середньої освіти в системі сучасної шкільної освіти».

Учасниками заходу були заступники директорів з НВР, ВР, класні керівники, учителі закладів освіти міста, які є учасниками експериментів всеукраїнського та обласного рівнів (98 осіб).

Усі присутні на заході уважно слухали виступ Вознюк Лідії  Володимирівни, доцента кафедри освітнього менеджменту, державної політики та економіки, кандидата педагогічних наук КЗВО «ДАНО» ДОР», з теми «Методологічна культура вчителя як складова його професійної компетентності».

Педагогічні колективи КСШ №9, КНВК №128, КЗШ №61 представили своїм колегам окремими блоками (на відповідних методичних сетах) результати експериментальних досліджень.

У методичному сеті №1 «Методологічна культура класного керівника початкової школи» виступили педагоги КЗШ №61: Суворова О.О., заступник директора з НВР, з теми « Методологічна культура класного керівника в контексті Нової української школи»; учителі початкових класів: Сердююк М.І. - з теми «Методика використання кубика Блума в роботі класного керівника початкової школи»; Марініч О.В. – «LEGO-технологія як елемент освітньої діяльності з молодшими школярами»; Швайковська К.А. – «Лепбук як інноваційна форма роботи з батьками»; Кулікова О.С. – «Проєктна технологія  у виховному процесі початкової школи».

У методичному сеті №2 «Методологічна культура класного керівника базової середньої школи» виступили педагоги КСШ №9: Бєльська О.Н., заступник директора з НВР з теми «Формування методологічної культури вчителя на засадах компетентнісного підходу»; Скорик Т.О, заступник директора з ВР, - «Формування професійної компетентності класного керівника засобами методології»; Троян К.А., керівник ШМО класних керівників КСШ №9, - «Методологічний інструментарій для роботи класного керівника з учнівським  колективом»; Коваленко І.В., учитель географії та економіки, - «Методологічна культура  класного керівників у формуванні компетенції «Підприємливість та фінансова грамотність» (планування командної роботи серед учнів 8-9 класів)». 

У методичному сеті №3 «Методологічна культура класного керівника старшої школи» виступили педагоги КНВК №128: Іващенко Л,А., заступник директора з НВР, з теми «Методична рефлексія як складова методологічної культури класного керівника»; Гладкова О.С., практичний психолог, - «Особливості юнацького віку»; класні керівники Оксаніч А.А., Андрущенко Т.В. - «Робота класного керівника з колективом старшокласників».

За результати діяльності педагогічних колективів КСШ №9, КЗШ №61, КНВК №128 можна зробити висновок, що в цих закладах створено ефективну та результативну модель розвитку методологічної культури вчителя в системі сучасної шкільної освіти на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів.

У педагогів сформована мотивація до безперервної освіти, розвинута жага до знань у професійній сфері, є постійне бажання та необхідність підвищувати рівень самоосвіти.

 Із матеріалами міського заходу Ви можете ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/drive/u/5/folders/1D_uNDl5Hz-QO4Sbo4tJQTyAYcI4BTqXg

Категорія: Експериментальна робота | Додав: imetodcentr (19.02.2021)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Методичні заходи 2020-2021

Вивчаємо правопис

Самоосвіта

Крок до олімпу

Інтелектуали Криворіжжя

Бренд міста
Рейтинг ЗНЗ міста

Завантажити
Анонс
#kr_Об’єднанілюбов'юдоУкраїни


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
© 2011-2021  Сайт комунального закладу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР
Всі права на матеріали, які розміщені на сайті kzimc.at.ua, охороняються у відповідності із законодавством України.
При використанні матеріалів сайту, пряме активне гіперпосилання на КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР обов'язкове.
Кривий Ріг 2021